• Home
  • "Jestem z Polski" - odcinek z Adrianem Zagrodzkim

"Jestem z Polski" - odcinek z Adrianem Zagrodzkim


20 listopada 2019 roku na kanale Travel Channel mieliśmy przyjemność obejrzeć nowy odcinek programu „Jestem z Polski”, a w nim naszego Adriana!

„Jestem z Polski” to program ukazujący życie Polaków w innych krajach. W każdym odcinku zobaczyć można nowego bohatera pokazującego ułamek swojego życia: pracę, mieszkanie, ulubione miejsca oraz przyjaciół. Przed Wietnamiem pokazane było życie m.in. w Japonii, Nowym Jorku czy Brazylii.

Program „Jestem z Polski” to nie był telewizyjny debiut Adriana. W Polskiej telewizji mogliśmy go zobaczyć w „Najdziwniejszych potrawach świata”. W Wietnamie grał w wielu reklamach, serialach, prowadził program „W ukrytej kamerze”, w którym wcielał się w w różne zawody. Podczas kręcenia „Jestem z Polski” zabrał ekipę na plan filmowy serialu, w którym gra prawnika.

 

Adi pokazał widzom kawałek Sajgonu, który tak kocha. Zabrał nas na przejażdżkę skuterem po najpiękniejszych zakątkach, pokazał swoje mieszkanie, ulubione bary i restauracje, sklepy, w których na co dzień robi zakupy oraz przyjaciela Łukasza Kozłowskiego - współzałożyciela Wczasywazji.pl.

Program w ciekawy sposób pokazuje życie w Wietnamie. Oczywiście ogromna zasługa leży po stronie Adiego, który w zabawny sposób potrafił opowiedzieć o początkach w tym kraju, odmiennej kulturze, mieszkańcach i po prostu - o sobie samym… i to z ogromnym dystansem! 

Więcej nie będziemy zdradzać, „Jestem z Polski” po prostu warto obejrzeć. Przenieście się w godzinną podróż do Wietnamu wraz z naszym przewodnikiem Adim! A jeśli Wam mało - zapraszamy na wczasy w Azji razem z nami: Sajgon nocą, Delta Mekongu, Hue czy Hanoi czekają!

Odcinek z Adrianem można zobaczyć na platformie player.


Sprawdź nasze wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl jest cześcią grupy makeyourasia.com zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróżę po Azji Południowo Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na makeyourasia.com.

Jesteśmy członkiem