fbpx

Przekonaj się, dlaczego warto pojechać na Bali:

 • Świątynia na Bali

  Bali – wakacje w egzotycznym raju

  Indonezyjska wyspa Bali to raj na ziemi, kuszący egzotyczną kulturą i malowniczymi krajobrazami. Świątynie ulokowane na stromych klifach, zielone pola ryżowe, złote plaże, bajeczna roślinność i gościnni mieszkańcy – to wszystko czeka na Ciebie na Bali!

 • delta-mekongu-zielen-i-blekit Bali – wymarzone wakacje na indonezyjskiej wyspie

  Gdzie do Azji w...?

  Podróżnicy nieustannie zastanawiają się, kiedy jechać do Azji, aby spędzić wakacje słonecznie i bezstresowo. Tym razem spróbujemy jednak spojrzeć na ten temat z nieco innej strony: mamy zaklepany urlop w którymś miesiącu roku, marzy nam się Azja, ale nie wiemy, gdzie konkretnie skierować swoje podróżnicze kroki.

 • Plaża na Bali

  Kiedy jechać na Bali?

  Kiedy jechać? To pytanie nurtuje wszystkich turystów, bez względu na to w jaką część świata się wybierają …W końcu nikt z nas nie chciałby spędzić wymarzonego urlopu w hotelowym pokoju, chroniąc się przed deszczem czy też ekstremalnymi upałami.

 • bali-najlepsze-nurkowiska Bali – wymarzone wakacje na indonezyjskiej wyspie

  Nurkowanie na Bali – przewodnik po najlepszych miejscach nurkowych

  Bali słynie z fantastycznych miejsc do nurkowania, które uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z wyróżnionymi przez nas lokalizacjami, wraz z ich charakterystyką. Dajcie się porwać podwodnemu bogactwu Bali!

 • trzesienie-ziemi-na-lombok-i-bali Bali – wymarzone wakacje na indonezyjskiej wyspie

  Trzęsienia ziemi w Indonezji – sierpień 2018 r.

  W lipcu i sierpniu 2018 r. Indonezję nawiedziła seria trzęsień ziemi. Trzy z nich, z epicentrum na Lombok, okazały się szczególnie silne i dramatyczne, pociągając za sobą setki ofiar śmiertelnych (przede wszystkim trzęsienie z 5 sierpnia 2018 r.), niemal dwa tysiące rannych oraz ogrom zniszczeń – domów, szkół i miejsc kultu – szczególnie w północnych rejonach wyspy Lombok.

 • bali-mount-agung Bali – wymarzone wakacje na indonezyjskiej wyspie

  Wulkan Mount Agung a wyjazd na Bali

  Mount Agung to balijski wulkan, mogący poszczycić się sławą najwyższego szczytu wyspy (3142 m n.p.m.). Jest to wulkan wciąż aktywny, lecz nie brak śmiałków, którzy organizują na jego szczyt wyprawy trekkingowe (szlaki oceniane są jako trudne i wymagające odpowiedniego ekwipunku, ale oczywiście bardzo satysfakcjonujące).