Skip to main content

Motorem po Wietnamie - Ok!Azja

Będąc w Wietnamie z pewnością zwróciłeś uwagę na ilość motorów i skuterów poruszających się po ulicy. Jest ich po prostu mnóstwo! Jak małe mrówki przemieszczają się po nawet najwęższych uliczkach. Jednak nie tylko w miastach można poruszać się jednośladem. Na przełomie grudnia i stycznia, Krzysztof z zespołu wczasywazji.pl wybrał się w motorową podróż po okolicy - relację z wyjazdu można przeczytać tutaj.

Motorem po Wietnamie

Łukasz, Adrian i Sławek również wybrali się na motorową wycieczkę z Sajgonu do nadmorskiego miasteczka Ho Tram, którą można obejrzeć na naszym kanale Ok!Azja.

Zwykle przejazd zajmuje około 2,5 godziny, ale chłopakom zajęło to znacznie dłużej, bo aż 8 godzin! Po drodze zatrzymali się na obiad na… „Krowę od której trzeba się odsunąć” - tak w dosłownym tłumaczeniu brzmi nazwa potrawy. Jakie przygody ich spotkały? Gdzie się zatrzymali? Zapraszamy do oglądania!

Również w naszej ofercie nie może zabraknąć motorowych wycieczek. Jedną z najpopularniejszych jest Nocny Sajgon, czyli kilkugodzinny przejazd na tylnym siedzeniu motoru podczas którego poznasz prawdziwe oblicze miasta: wąskie uliczki, przysmaki kuchni sajgońskie oraz ciekawe atrakcje. W ofercie mamy również dłuższe wycieczki po innych zakątkach Wietnamu, np. dwudniowa wycieczka przez Deltę Mekongu czy 11 dniowy trip przez Da Lat, Hoi An, Hue. 

Jeśli już jesteśmy przy motorach, to zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o mistrzach logistyki, czyli: co można przewieźć na motorze w Wietnamie.

Na kanale Ok!Azja można zobaczyć więcej ciekawych filmów i rozmów.

Zapraszamy!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!