Ok!Azja do Rozmowy - Piotr Paulo o nurkowaniu i życiu w Tajlandii


Na kolejny, 16. już odcinek cyklu OK!Azja do Rozmowy zapraszamy z Phuket! Tym razem mieliśmy przyjemność gościć Piotra Paulo z Asian Travel, który łączył się z nami ze słonecznej Tajlandii. Podcast jak zawsze dostępny jest na naszym kanale na YouTubeSpotify oraz Apple Podcast.

Piotr przyleciał do Tajlandii w 2005 roku i uświadomił sobie, że jest to idealny kraj nie tylko na wymarzone, pełne przygód wakacje, ale również do zamieszkania i prowadzenia interesów. Słońce, przepyszna kuchnia, plaże i morze. Czego chcieć więcej? Postanowił połączyć miłość do Tajlandii ze swoją pasją, jaką jest nurkowanie i uczynił to sposobem na życie. Na Phuket powadzi biuro wycieczkowo-nurkowe Asian Divers oraz jest instruktorem nurkowania.

Piotr Paulo

Jesteś ciekawy, jak wygląda życie i praca w Tajlandii? Zapraszamy do odsłuchania rozmowy! A w niej wiele innych, równie ciekawych tematów, związanych z Krainą Uśmiechu oraz nurkowaniem, m.in.:

  • Jak wygląda obecnie sytuacja w Tajlandii (w kontekście pandemii COVID-19)?
  • Czy wszystkie miejsca w Tajlandii można już odwiedzić?
  • Jakie są plusy i minusy życia w Tajlandii?
  • Na co zwrócić uwagę, planując nurkowanie w Tajlandii?
  • Czy aby móc nurkować, trzeba umieć dobrze pływać?

To zaledwie garść poruszanych w podcaście tematów. Po więcej zapraszamy na nasz kanał Ok!Azja! Tam znajdziecie inne, ciekawe odcinki: Adrian Zagrodzki opowiada o mniejszościach etnicznych w Wietnamie, Piotr Śmieszek zdradza m.in. jak Polacy są odbierani w Indonezji, a Łukasz Jankowski mówi, "czego w Wietnamie szuka"

A my przypominamy, że 1 listopada Tajlandia otworzyła swoje granice dla turystów! Przed wylotem należy wypełnić Thailand Pass oraz nastawić się na świetną zabawę oraz piękne widoki!

Miłego słuchania i do zobaczenia w Azji!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!