Ok!Azja do Rozmowy - Witold Gawlikowski o podróżach i życiu na Bali


Kolejna rozmowa z naszego cyklu OK!Azja do Rozmowy jest już dostępna! Tym razem Łukasz Kozłowski miał niezwykłą przyjemność gościć Witolda Gawlikowskiego - podróżnika, który swoją przygodę z odkrywaniem świata rozpoczął już w latach 70-tych. 

Witold Gawlikowski od 20 lat mieszka na Bali. Jest tam przewodnikiem, przedsiębiorcą oraz jak sam o sobie mówi - Azjofilem. Podróże są jego największą pasją.

Podróże z mapą w ręku

Jak to jest podróżować bez smartfona w kieszeni? Witold Gawlikowski bardzo dobrze o tym wie, bo jeździć po świecie zaczął jeszcze w czasach Demokracji Ludowej. O przemierzaniu Afryki bez mapy, „nielegalnej” podróży do Singapuru, trudach przemieszczania się „w tamtych czasach”, przygodach i ciekawostkach, opowiada w naszym najnowszym podcaście.

Podczas rozmowy dowiemy się, skąd u Witolda Gawlikowskiego wzięła się pasja do podróży, a także:

  • Czy Bali jest już otwarte dla turystów?
  • Jak wygląda podróż po Afryce z mapą w ręku?
  • Jak wyglądały podróże czasach PRLu?
  • Dlaczego w czasach PRLu jadąc do Azji Południowo-Wschodniej TRZEBA było polecieć do Singapuru?
  • Dlaczego Witold wybrał Bali na swoje miejsce zamieszkania?

Zapraszamy na nasz kanał Ok!Azja. Podcast dostępny na Spotify, Apple Podcast oraz YouTube!

Sprawdź nasze wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl są częścią Grupy MakeYourAsia zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.

Jesteśmy członkiem