Premiera cyklu Ok!Azja do Rozmowy - Asia Matejko

Ok!Azja do Rozmowy, to nowy cykl podcastów z osobami, które tak samo jak my kochają podróże. W rolę prowadzącego wcielił się Łukasz Kozłowski. Premierowy odcinek pojawił się 27 lipca 2021 roku.

Pierwszą osobą, z którą mieliśmy przyjemność przeprowadzić rozmowę była Asia Matejko - podróżniczka, Poznanianka, ale też przyjaciółka Łukasza, niemal już od 13 lat!

Asia Matejko
Poznanianka w podróży

Asia jest autorką bloga podróżniczego Asia by Matejko. Na co dzień mieszka w Poznaniu, ale cały czas nosi ją po świecie! Swoją przygodę z Azją rozpoczęła od podróży do Tajlandii, ale nie zdradzimy więcej - o tym posłuchacie w naszym podcaście. Joasia odwiedziła łącznie 10 krajów azjatyckich: Filipiny, Tajlandię, Chiny, Malezję, Kambodżę, Wietnam, Sri Lankę, Indonezję, Mjanmę oraz Indie. Z niecierpliwością czeka na otwarcie granic, bo w planach ma już dopisanie do tej listy kolejnych zakątków! Zwiedziła też sporą część Europy, np. Wielką Brytanię, Włochy i Norwegię. A gdzie się czuła najlepiej? Czy mogłaby zamieszkać w Azji? Ponownie zapraszamy do odsłuchania rozmowy.

Jak o sobie mówi, jest marzycielką, uwielbia poznawać nowych ludzi oraz rozsmakowywać się w lokalnej kuchni. 

W naszym pierwszym podkaście rozpoczynającym serię Ok!Azja do Rozmowy, Asia opowiada nie tylko o swoich przygodach związanymi z podróżami, ale też dowiemy się:

  • Od których krajów warto zacząć zwiedzanie Azji?
  • Jak drogie jest podróżowanie?
  • Ile czasu potrzeba by zobaczyć Chiny?
  • Jak podróżować świadomie i fair (bardzo ciekawe i mądre!)

i wiele wiele więcej!

Rozmowa z Asią to zaledwie przedsmak! Już niebawem pojawią sie kolejne - z osobami z różnych zakątków świata, których wspólną pasją jest miłość do podróżowania i chęć dzielenia się nią. 

Asię możecie obserwować na Instagramie, gdzie pokazuje przepiękne zdjęcia z podróży oraz relacjonuje pobyty w innych krajach oraz na blogu Asia by Matejko.

Pierwszy odcinek Ok!Azja do rozmowy z Asią Matejko można usłyszeć na kanałach: YouTube, Spotify i Apple Podcast 

Zapraszamy do słuchania i jednocześnie przypominamy o naszych innych materiałach na kanale Ok!Azja, np.:

Sprawdź nasze wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl są częścią Grupy MakeYourAsia zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.

Jesteśmy członkiem