Skip to main content

PrzygodowAnia - podcast z udziałem Łukasza Kozłowskiego

Miło nam poinformować, że Łukasz Kozłowski, jeden z założycieli wczasywaji.pl, a prywatnie podróżnik, wierny kibic Lecha Poznań i miłośnik dobrego jedzenia, był gościem Ani z kanału PrzygodowAnia, w odcinku: „Wietnamska przygoda”. 

Wietnamska przygoda

PrzgodowAnia to podcast, na którym możemy posłuchać rozmów gości z całego świata. Głównym tematem są oczywiście podróże, ale nie zabraknie też opowieści o codziennym życiu za granicą, przygodach, jedzeniu czy językach. Ania prowadziła rozmowy z osobami z RPA, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Czech czy Rosji. Przyszła więc pora na Wietnam, a jeśli Wietnam, to oczywiście wczasywazji.pl!

Łukasz jest poznaniakiem z krwi i kości. Jeszcze kilka lat temu powiedziałby, że nigdy by się nie wyprowadził ze swojego rodzinnego miasta, aż tu nagle przyjechał do Ho Chi Minch i jak sam mówi: „wpadł jak śliwka w kompot”. Poznań zawsze będzie miał w sercu, ale teraz to tu jest jego dom.

W 46. odcinku podcastu, Łukasz opowiada o tym:

  • Jak długo mieszka w Wietnamie (zdradzimy, że początkowo miało być to pół roku!) i dlaczego akurat tutaj?
  • Jak wygląda życie codzienne w Wietnamie?
  • Jakie są koszty życia w Wietnamie?
  • Jak wyglądają zasady wjazdu i pobytu w Wietnamie?
  • Co warto zobaczyć podczas wycieczek po Sajgonie?

Ponadto, Łukasz nieco odczaruje porę deszczową, dowiemy się co i gdzie warto zjeść, a także poznamy sekrety lokalnej kultury.

Nagranie można odsłuchać na: Spotify, Google Podcast, Apple Podcast i YouTube.

Ania - autorka podcastu PrzygodowAnia

Przypominamy również o naszm kanale Ok!Azja, gdzie można obejrzec i posłuchać wiele ciekawych materiałów oraz wywiadów. W naszym nowym cyklu Ok!Azja do Rozmowy Łukasz wciela się w rolę prowadzącego i przeprowadza rozmowy z gośćmi z całego świata. 

Zapraszamy do słuchania!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!