Ok!Azja- najważniejsze informacje o Filipinach


Filipiny to egzotyka w czystej postaci. Rajskie plaże, ponad 7000 wysp, rafy koralowe, tarasy ryżowe i lasy tropikalne - idealny wybór na udane wakacje w Azji. 

Przypomnij sobie podstawowe fakty na temat Filipin, ale także poznaj inne ciekawostki na temat tego niezwykle pięknego i ciekawego kraju! Nie bez powodu Filipińczycy uznawani są za jednych z najszczęśliwszych ludzi na świecie. 

Przed podróżą na drugi koniec świata, warto poznać garść podstawowych informacji na jego temat. Dzięki temu z większą pewnością wkroczysz w nieznane! W nowym odcinku „Wszystko o…” na naszym kanale Ok!Azja, opowiadamy o tym, kto odkrył Filipiny, co to jest wyspcepcja, a także:

  • Jaka jest oficjalna nazwa Filipin?
  • Jak duże są Filipiny?
  • Jak wygląda waluta Filipin?
  • Ile ludzi mieszka w Manili?
  • Jak wygląda flaga Filipin?
  • Kiedy jechać na Filipiny?
  • Czy na Filipinach można poczuć się jak Zorro?

Na naszym kanale Ok!Azja na YouTube znajdziecie wiele innych, ciekawych filmów m.in. o: Kambodży, Sri Lance, Wietnamie czy Malezji. Mamy również coś dla osób, które lubią słuchać podcastów: Ok!Azja do Rozmowy, w tam wiele ciekawychrozmów o: życiu w Azji i podróżach. Naszymi gośćmi byli m.in: Radosław Nawrot, Piotr Druzgała oraz Joanna Matejko - odcinki dostępne są na YouTube oraz największych platformach podcastowych, takich, jak Apple Podcasts czy Spotify.

Wakacje na Filipinach z wczasywazji.pl

Marzą Ci się egzotyczne wakacje na Filipinach? wczasywazji.pl to biuro ciekawszych podróży, które organizuje wycieczki szyte na miarę. Z nami zobaczysz najpiękniejsze zabytki i atrakcje, do których rzadko docierają zagraniczni turyści. Rozsmakujesz się w lokalnej kuchni, poznasz gościnność mieszkańców. Napisz do nas, a my zorganizujemy Twoje wymarzone wczasy w Azji. 

Palawan
Czekoladowe wzgorza na wyspie Bohol
Manila
Żółw morski
Manila
Kogut z Timoru
Filipiny Parada
Plaże Filipin
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!