Skip to main content
ABC podróży
ABC podróży

Polski pilot-przewodnik w Azji Południowo-Wschodniej

Wycieczki po Azji z polskim przewodnikiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki niemu zwiedzisz najpiękniejsze zabytki i atrakcje, ale także dowiesz się wszystkiego co najciekawsze o danym miejscu. Pomoże Ci zobaczyć najlepszą wersję kraju, który odwiedzasz. Polscy piloci-przewodnicy z Wczasywazji,pl dadzą Ci gwarancję udanych wakacji!

Głównym zadaniem przewodnika turystycznego jest: ułożenie planu zwiedzania, oprowadzanie turystów, pokazywanie najciekawszych miejsc, opieka, opowiadanie o kulturze i historii, zdradzanie ciekawostek. Przyjeżdżając w nowe, obce miejsce, a takim niewątpliwie są Wietnam, Kambodża czy Tajlandia, wizja zwiedzania z przewodnikiem, który w dodatku mówi w języku polskim jest bardzo kusząca, prawda?

Jeśli po raz pierwszy wybierasz się w podróż do Wietnamu czy innego egzotycznego kraju Azji Południowo-Wschodniej, warto rozważyć opcję zwiedzania z polskim przewodnikiem.

Wczasywazji.pl - biuro ciekawszych podróży

Dlaczego warto zwiedzać z przewodnikiem?

Zwiedzanie nowego miejsca z doświadczonym przewodnikiem mówiącym w naszym rodzimym języku, z pewnością sprawi, że wyjazd będziesz wspominać jeszcze milej. 

Wiele osób zadaje sobie pytanie: po co przewodnik, przecież wszystko jest w internecie. Owszem! Internet, książki i czasopisma często są bardzo dobrze opracowane i mogą być dużym ułatwieniem podczas zwiedzania, ale nie dadzą tego co bezpośredni kontakt z człowiekiem, który zna to miejsce, mieszka tu od kilku lat, kocha je i zawodowo oprowadza.

Dzięki polskiemu pilotowi wycieczek:

Zwiedzisz tylko te miejsca, które warto odwiedzić

Wczasywazji.pl to biuro ciekawszych podróży. Nasi przewodnicy stworzą plan dostosowany do Twoich oczekiwań. Pominięte zostaną miejsca mało interesujące, skupimy się na Twoich zainteresowaniach i potrzebach. Zobaczysz też atrakcyjne miejsca, do których dociera niewielu turystów, poznasz ciekawe smaki i polecane bary oraz restauracje. 

Zaoszczędzisz czas

Wyjeżdżając na wakacje, często ma się ograniczony czas. Aby więc nie tracić go na szukanie najciekawszych miejsc i atrakcji, warto skorzystać z usług polskiego pilota, który to wszystko zrobi za Ciebie: dokona rezerwacji, zorganizuje podróż - Ty będziesz miał czas by w pełni cieszyć się wakacjami.

Poznasz lepiej kraj

Podróżując do innego kraju, często dużym problemem jest bariera językowa. Polski pilot może okazać się bardzo pomocny. Dzięki niemu zobaczysz nie tylko ciekawe miejsca, ale też poznasz informacje, które pomijane są w opracowaniach, a jednak są interesujące i przydatne.

Służymy pomocą na każdym etapie podróży.

Będziesz bezpieczny

Nasi polscy piloci-przewodnicy dbają o bezpieczeństwo gości. Zawsze wybieramy sprawdzone hotele oraz środki transportu, a postoje organizowane są w odpowiednich miejscach. Przed wycieczką przekazywane są ważne sprawy organizacyjne oraz plan zwiedzania. Piloci doskonale znają panujące warunki pogodowe i są świadomi niebezpieczeństw.

 

Pragniesz podróżować komfortowo, bezpiecznie i przede wszystkim ciekawie?

 Napisz do nas, a pomożemy Ci zaplanować niezapomniany wyjazd do Azji Południowo-Wschodniej.

Polscy przewodnicy we Wczasywazji.pl

Łukasz Kozłowski jest założycielem Wczasywazji.pl, z turystyką związany jest od 2009 roku. W Wietnamie mieszka od 7 lat. Uwielbia podróżować, poznawać nowe kultury i dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Łukasz zabierze Cię np. na wieczorną, motorową wycieczkę po Sajgonie, do Zatoki Ha Long, albo na FIlipiny - które również bardzo dobrze zna i… kocha!

Adrian Zagrodzki w Wietnamie mieszka od 12 lat i jak mówią najbliżsi - jest bardziej wietnamski od Wietnamczyków. Przez wiele lat prowadził programy telewizyjne, w których jeździł po całym kraju wcielając się w przedstawicieli różnych zawodów oraz… gotując. Jeśli chciałbyś odkryć kulinarną część Azji Południowo Wschodniej to tylko z Adrianem

Krzysztof Michałowski ukończył w Polsce orientalistykę i postanowił wybrać się do Hanoi na stypendium językowe. Tu nie będzie zaskoczenia - zakochał się (w Sajgonce i oczywiście Wietnamie) i osiadł tu na stałe. Krzysztof uwielbia motorowe podróże po okolicach Sajgonu, opowiadać o kulturze i historii, co można zobaczyć m.in. w filmach nietypowych miejscach, które warto zobaczyć w Sajgonie czy Świątyni Jadeitowego Cesarza na naszym kanale Ok!Azja na YouTube.

Łukasz Jankowski jest miłośnikiem sportu i pieszych wędrówek po górach. Jeśli chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę w dżungli, wybrać się na trekking po górach Sa Pa albo odwiedzić najpiękniejsze wietnamskie jaskinie - Łukasz jest do usług!

Thi Thuy Linh Dinh urodziła się w Wietnamie, ale sporą część życia spędziła w… Białymstoku! Po studiach wróciła do Sajgonu, jednak miłość do Podlasia pozostała w jej sercu! Jak sama o sobie mówi: jest człowiekiem lasu i gór. Poranek z herbatą w dłoni z widokiem na góry? - dzień mógłby nie mieć końca! A co oprócz pięknych widoków i pieszych wędrówek? Rysowanie oraz gotowanie - kuchnia polska i wietnamska nie mają przed nią tajemnic.

Robert Wurm mieszka w Tajlandii, ale często można go spotkać w Kambodży i na Filipinach. Bangkok zna jak własną kieszeń! Podczas naszych wycieczek pokaże Ci najpiękniejsze zakątki Tajlandii - zarówno te na lądzie, jak i pod wodą. Robert bowiem uwielbia nurkować i jest instruktorem. 

Azja po polsku

Co wyróżnia Wczasywazji.pl od innych biur podróży? Na pewno indywidualne podejśćie do gości, tworzenie planu zwiedzania zgodnie z sugestiami oraz polscy przewodnicy, dzięki którym odkrywanie nowego miejsca jest jeszcze przyjemniejsze.

Zwiedzanie z polskim przewodnikiem jest idealną opcją dla osób, które nie znają np. języka angielskiego. Dzięki nam możesz mieć pewność, że będziesz dobrze zaopiekowany, bezpieczny i nie umknie Ci żadna ciekawostka i warte uwagi miejsce!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!