Skip to main content

Azja Południowo-Wschodnia otwarta na turystów

Azja Południowo-Wschodnia otwiera swoje granice. Z każdym tygodniem lista krajów wydłuża się! Możemy już jeździć do: Tajlandii, Kambodży, na Sri Lankę, Bali, Filipiny i w końcu do... Wietnamu! 1 kwietnia (to nie żart) otworzy się kolejny kraj - Malezja! Więcej informacji o tym, gdzie można jechać oraz szczegółowe informacje wjazdowe dla krajów Azji można znaleźć w naszym serwisie covidowym

Po niemal dwóch latach możemy znowu pokazać piękno Azji! Bardzo nas to cieszy i z tej okazji postanowiliśmy nagrać dla Was krótki film.

#PoraNaAzje

Choć nie wszyscy mieszkamy w Wietnamie, udało nam się wspólnie nagrać film z okazji otwarcia granic. Swój aktorki popis dali: Trinh, Adrian, Krzysiek, Żaneta i Łukasz - nasza sajgońska ekipa oraz Magda, Bogusia i Robert - zespół z Polski.

Mamy nadzieję, że teraz, gdy podróżwanie do Azji Południowo-Wschodniej w końcu jest możliwe, uda nam się spotkać i nakręcić kolejny film ;)

Podaj dalej!

Świętuj z nami ponowne otwarcie granic Azji i podaj dalej tę wiadomość! Gdzie wyruszysz w swoją pierwszą pomóż po Azji Południowo-Wschodniej? Na jedną z tysięcy filipińskich wysp, do Delty Mekongu w Wietnamie czy może na rajski Phuket? Każde z tych miejsc jest gotowe na przyjęcie turystów.

Dlaczego wakacje z Wczasywazji.pl? Azję znamy bardzo dobrze: kochamy ją, mieszkamy tu, pracujemy. Nieważne czy podróżujesz z paczką znajomych, z dziećmi czy w ramach podróży służbowej - pokażemy Ci Azję jaką znamy!  Zabierzemy się w najciekawsze i najpiękniejsze zakątki, rozsmakujemy w lokalnej kuchni, zapoznamy z historią i kulturą. Wycieczki są naszą pasją!

Po więcej filmów zapraszamy na nasz kanał Ok!Azja na YouTube. Codzienna dawka ciekawostek pojawia się też na naszym profilu na Facebook oraz Instagramie.

Zapraszamy!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!