3 urodziny Wczasywazji.pl


Gdy czworo przyjaciół, których pasją jest podróżowanie, postanawia  na drugim końcu świata otworzyć biuro podróży - to musi być strzał w 10! Dokładnie 14 lipca minęły 3 lata od założenia Wczasywazji.pl!

Te 3 lata to był naprawdę piękny, ale i intensywny czas. Przeprowadziliśmy ponad 200 realizacji pokazując Wam Azję Południowo-Wschodnią taką jaką uwielbiamy, pełną smaków, zapachów, kolorów. 

Dziękujemy za zaufanie

Dzięki temu, że nasze wycieczki mają charakter indywidualny, unikalny, planujemy je od A do Z - pamiętamy każdą z nich. Z wieloma z Was nawiązaliśmy przyjaźnie, wielu wraca do nas na kolejną wycieczkę, już w innym kraju. Dziękujemy za zaufanie. Podróżowanie jest naszą pasją i cieszymy się, że możemy się nią z Wami dzielić.

Obecnie w naszej ofercie mamy 9 krajów Azji Południowo-Wschodniej: Wietnam, Tajlandię, Kambodżę, Laos, Malezję, Singapur, Filipiny, Indonezję i Birmę oraz kilkadziesiąt gotowych programów i setki pomysłów na kolejne! Nasze wycieczki są szyte na miarę, dostosowujemy je do wymagań i… marzeń.

Dziękujemy Wam za te wspaniałe 1095 dni, pełnych wrażeń, ciekawszych podróży oraz niezwykłych momentów. To był piękny czas - dzięki Wam! Wierzymy, że kolejne lata będą równie owocne, pełne słońca i uśmiechu. Nie zwalniamy tempa! Szykujemy niespodzianki - na pewno będą nowe kraje.

Do zobaczenia w Azji,

zespół Wczasywazji.pl

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!