Wczasy na szóstkę z plusem!

Już pół tuzina lat robimy dla Was wycieczki! Za nami wiele nowo odkrytych miejsc i smaków, fantastycznych znajomości i inspirujących współprac. A przed nami… jeszcze więcej planów na wspólnie skrojoną przyszłość!

Cieszymy się, że możemy z Wami świętować nasze kolejne urodziny i to z Wami w realu – bo na połowę lipca, mamy zaplanowanych kilka ciekawych wyjazdów. Takie zabiegane urodziny marzyły się nam się rok temu, gdy w środku pandemii zdmuchiwaliśmy 5 świeczek. Na szczęście marzenia się spełniają!

Wczasywazji.pl mają już 6 lat!

6 faktów na 6 urodziny:

Zespół Wczasywazji.pl w komplecie na plaży w Ho Tram

1. Nasz zespół liczy obecnie 17 osób

I wciąż się powiększa! W maju 2022 urządziliśmy wielkie spotkanie firmowe w Azji #MYAtogether, podczas którego wspólnie cieszyliśmy się, że przetrwaliśmy pandemię, podsumowywaliśmy niemal 6-letnią współpracę i snuliśmy odważne plany na przyszłość. Rośniemy w siłę, a spotkanie integracyjne pomogło nam odświeżyć i nawiązać więzi, z których część narodziła się online.

Teraz możemy wykrzyczeć tradycyjny wietnamski toast z taką mocą, że w ulubionej sajgońskiej restauracji z hot-potem oglądają się za nami inne stoliki.

2. Gromadzimy osoby 4 różnych narodowości i działamy dla Was z 2 kontynentów

Lubimy mówić, że budujemy mosty pomiędzy Europą a Azją i dokładnie to się dzieje także na gruncie naszego zespołu. Od 6 lat współpracujemy między kontynentami, między narodowościami i pomimo różnych stref czasowych, tworząc wspólne dzieło, jakim są Wczasywazji.pl. Na tę chwilę, mamy w zespole osoby pochodzenia polskiego, wietnamskiego, filipińskiego i czeskiego, a działamy dla Was z Wietnamu, Polski, Tajlandii, a nawet Izraela, nie licząc oczywiście naszych zaufanych partnerów w każdym zakątku Azji Południowo-Wschodniej.

Zespół Wczasywazji zawsze na straży jeszcze ciekawszych wycieczek

3. 8 z 10 krajów z naszej oferty jest już całkowicie otwartych!

Azja otworzyła się na turystów i to się działo na naszych oczach! Stworzyliśmy osobną podstronę informacyjną i powołaliśmy specjalny zespół, który na bieżąco sprawdzał i aktualizował dla Was zmieniające się jak burza przepisy wjazdowe. Im więcej mieliśmy pracy, tym lepszy to był znak – wszystko wskazywało bowiem na to, że sytuacja jest dynamiczna i z tygodnia na tydzień mogliśmy zaznaczać dla Was na zielono (sygnalizując ich otwarcie) kolejne regiony kontynentu.

Nagraliśmy nawet specjalny film z tej okazji!

W tej chwili wyjedziesz z nami do: Wietnamu, Tajlandii, Kambodży, Malezji, Singapuru, Indonezji (wraz z Bali) oraz na Sri Lankę i Filipiny. Czekamy jeszcze tylko na jasne zasady wjazdu do Laosu.

4. Najchętniej jeździcie z nami do Wietnamu i na Sri Lankę

To były zdecydowanie TOP kierunki w ostatnim roku: Sri Lanka otworzyła swoje granice po pandemii jako pierwszy kraj Azji Południowo-Wschodniej, a na Wietnam musieliśmy trochę poczekać, jednak przywitał turystów w marcu na maksymalnie złagodzonych warunkach. Przez ostatni rok zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 60 wyjazdów w te strony – liczby stale jednak rosną, bo w chwili, gdy czytasz ten tekst, kilka wycieczek mamy właśnie w toku. Na chwilę obecną dużym powodzeniem cieszy się także Malezja.

A jak się miewa pocovidowy Wietnam sprawdziliśmy dla Was organizując m. in.:

Pierwszy większy wyjazd incetive po covidzie

Kilka naszych tegorocznych realizacji:

Wietnam z dziecmi - rodzinne wczasy w Wietnamie
Sri Lanka z przyjaciółmi, Dambulla
Z dzieckiem do Delty Mekongu - czemu nie!
Sri Lanka z dziećmi - rodzinne wczasy na Sri Lance

5. Znajdziecie nas na: FB, IG, YT, TikTok, Linkedin, a także posłuchacie w podcaście

Gdy pandemia hulała w najlepsze, skupiliśmy swoją energię na budowaniu dla Was ciekawych treści o Azji. Mieliśmy na to wówczas trochę więcej czasu, a jak wiadomo – lockdowny sprzyjają kreatywności. Udało nam się fajnie rozwinąć nasz kanał na YouTube, na który teraz cały czas wpływają nowe materiały oraz stworzyć coś zupełnie nowego (zdradzimy, że było to marzenie jednego z członków naszego zespołu) – podcast Ok!Azja do Rozmowy (właśnie szykujemy drugi sezon, o który już dopytujecie, co niezmiernie nas cieszy i motywuje).

Możecie też zauważyć w naszych social mediach znajome twarze, a to dlatego, że mieliśmy przyjemność pokazać trochę Wietnamu m. in. Piotrowi Pająkowi z Podróżewojownika i jeszcze jednej osobie, ale to na razie tajemnica (śledźcie nasze konta, a niedługo się dowiecie!).

Odważyliśmy się nawet zmierzyć z TikTokiem! Zerknijcie na nasz profil i dajcie znać, jak nam idzie!

PodrozeWojownika i Wczasywazji.pl w Sajgonie
Wielkie spotkanie całego zespołu Wczasywazji w Wietnamie 2022

6. Naszą działalność międzynarodową prowadzimy pod szyldem MakeYourAsia

#LetsMakeYourAsia – czyli, zrób sobie swoją własną Azję, a więc podróżuj lub prowadź działalność biznesową na warunkach dostosowanych do Twoich potrzeb i przy naszym pełnym wsparciu. MakeYourAsia to nasza międzynarodowa, biznesowa odsłona, dzięki której w dużej mierze udało nam się przetrwać okres pandemii. Jeszcze ciekawsze podróże, to bowiem nie jedyne, czym się zajmujemy! Możesz nas podejrzeć na stronie internetowej i w social mediach: FB, IG, LinkedIn.

Một trăm năm, czyli sto lat!

Urodziny to czas podsumowań, ale przede wszystkim wielkiej radości! Chcemy cieszyć się nimi razem z Wami, dlatego zapraszamy na nasze urodzinowe wideo, konkurs, quiz na Instagramie (zerknijcie na stories) i przede wszystkim na wycieczki, podczas których razem wzniesiemy toast świeżym kokosem lub wyśmienitą wietnamską kawą!

Kokosowy toast w Delcie Mekongu
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!