Skip to main content

"Jestem z Polski" - odcinek z Adrianem Zagrodzkim


20 listopada 2019 roku na kanale Travel Channel pojawił się nowy odcinek programu „Jestem z Polski”, z Adrianem Zagrodzkim z naszego zespołu w roli głównej!

„Jestem z Polski” to, mówiąc w skrócie, program o życiu Polaków za granicą. W każdym odcinku zobaczyć można innego bohatera, ukazującego ułamek swojej codzienności na obczyźnie: pracę, mieszkanie, ulubione miejsca oraz przyjaciół. Przed Wietnamem wyemitowano odcinki, poświęcone m.in. Japonii, Brazylii czy życiu w Nowym Jorku.

„Jestem z Polski” to nie pierwsze wystąpienie Adriana przed kamerą. W polskiej telewizji mogłeś go już zobaczyć m. in. w "Szokujących potrawach". W Wietnamie występował zaś w wielu reklamach, serialach, programach telewizyjnych, a nawet prowadził „W ukrytej kamerze”, gdzie wcielał się w osobę wykonującą różne zawody (zdecydowanie nietypowe dla Europejczyka w Azji). Podczas kręcenia „Jestem z Polski” Adrian zabrał ekipę na plan filmowy serialu, w którym gra prawnika (fragment video z tego spotkania znajdziesz na kanale YouTube).

Adrian Zagrodzki w programie "Jestem z Polski"
Adrian Zagrodzki w programie "Jestem z Polski"

Adrian pokazał widzom kawałek Sajgonu, który tak kocha: zabrał na przejażdżkę skuterem po najpiękniejszych zakątkach miasta, zaprosił do swojego mieszkania, zaprezentował ulubione bary i sklepy, w których na co dzień robi zakupy oraz przedstawił jednego z przyjaciół - Łukasza Kozłowskiego - współzałożyciela Wczasywazji.pl.

Przed Tobą bardzo ciekawy odcinek, z dużą porcją ciekawostek o Wietnamie i sporą dozą poczucia humoru! Oczywiście ogromna w tym zasługa Adiego, który w zabawny sposób opowiada o swoich początkach w tym kraju, odmiennej kulturze, mieszkańcach i po prostu - o sobie samym… i to z ogromnym dystansem! 

Więcej nie będziemy zdradzać, „Jestem z Polski” po prostu warto obejrzeć. Daj się przenieść w tę  godzinną podróż do Wietnamu wraz z naszym przewodnikiem Adim! A jeśli Ci mało - zapraszamy na wczasy w Azji razem z nami: Sajgon nocąDelta Mekongu, Hue czy Hanoi czekają!

Odcinek z Adrianem można zobaczyć na platformie player.

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!