Ciekawsze podróże z domu: co Adi z Wczasywazji.pl wie o Wietnamie?


Jeśli kwarantanna daje Ci się we znaki, a natura podróżnika wręcz woła o wycieczkę (nie) do sklepu – poznaj Wietnam z Adrianem Zagrodzkim z własnego salonu!

„Ciekawsze podróże z domu” to seria, w której pomożemy Wam poznać Azję pomimo warunków niesprzyjających podróżom. Podczas pierwszego odcinka odkryjecie „Wszystko, co chcieliście wiedzieć o Wietnamie, a boicie się zapytać”. Nie tylko dla podróżników!

Nikt nie odpowie na Wasze pytania lepiej niż Adrian, który mieszka tu od 2010 roku i prowadził w wietnamskiej telewizji programy o Wietnamie po wietnamsku dla Wietnamczyków : ) Gwiazda programów telewizyjnych i bohater serii "Jestem z Polski" opowiada o tym jak wygląda życie w Wietnamie, czego się spodziewać. Dodając do tego jego poczucie humoru – zapowiada się podróż!

Sesja miała miejsce 10.04.2020 o 16.00 czasu polskiego.

Adi grupa Wczasywazji.pl w Delcie Mekongu
Adi grupa Wczasywazji.pl Delta Mekongu
Grupa Wczasywazji.pl Delta Mekongu
Adi grupa Wczasywazji.pl Sajgon
Adi grupa Wczasywazji.pl Sapa
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.