Grudniowy wyjazd incentive do Azji z Vienna Life


Grudzień był bardzo pracowitym miesiącem. Gratulujemy ekipie z Vienna Life udanego wyjazdu incentive z Wczasywazji.pl. Przez ponad tydzień nasi wyjątkowi goście odkrywali piękno Północnego Wietnamu: zdobyli „Dach Indochin” – najwyższy szczyt regionu – Fansipan, ucztowali z przedstawicielami mniejszości etnicznej Czerwonych Zao w wiosce Ta Phin koło Sapa, eksplorowali malownicze krajobrazy Ninh Binh i przeżyli wiele innych przygód.

Vienna Life to instytucja finansowa, która zapewnia dostęp do sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych. Należy do Vienna Insurance Group – wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej w 25 krajach, a jej korzenie sięgają roku 1824.

Vienna Life szuka nowych ścieżek rozwoju, rozwijając innowacyjne projekty, by dynamicznie odpowiadać na potrzeby klientów. Jednocześnie propaguje wiedzę na temat finansów poprzez szereg rozmaitych inicjatyw takich jak viem.pl.

Zadowolona z wycieczki ekipa Vienna Life
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.