Krzysiek Michałowski z Wczasywazji.pl w magazynie Pilipili Travel Buddy


Wczasywazji.pl nigdy nie zwalniają tempa, o czym przekonali się wszyscy, którzy z nami podróżowali! Tym razem mamy przyjemność pokazać się od nieco innej, pisarskiej strony ;) 
 
Z dumą ogłaszamy, że w nowym, inspirującym magazynie podróżniczym "Pilipili Travel Buddy" zagościł ze swoim artykułem Krzysiek Michałowski z naszej ekipy! Miałeś, a w sumie w dalszym ciągu masz okazję poznać go na naszym kanale na YouTube, gdzie dzieli się ciekawostkami na temat kraju, w którym mieszka.
 
Jak już zapewne się domyśliłeś, Krzysiek mieszka w Wietnamie - i tego też niesamowitego miejsca dotyczy jego artykuł! W magazynie znajdziesz zarówno teksty klasyków (Mark Twain, Dalajlama), jak i współczesnych miłośników podróżowania (Joanna Brodzik, Jakub Porada). Bo właśnie o podróżowanie, a nie ogólnie pojętą "turystykę" tu chodzi. Czyli o smaki, zapachy i klimat miejsc - coś, co kochamy najbardziej!
Pilipili Travel Buddy Wietnam
Zapraszamy do wszelakich punktów sprzedaży prasy, bo właśnie pojawił się w nich pierwszy numer "Pilipili Travel Buddy"! A może już go macie i właśnie zanurzacie się w lekturze?
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!