Adrian Zagrodzki w radiu 357

Uważaj, zanim zapiszesz dziecko na lekcje angielskiego, bo może się okazać, że za kilka dobrych lat będzie się trudniło przeganianiem krokodylicy z gniazda gdzieś w dalekiej Azji. Nie wierz też, jeśli ktoś Ci mówi, że „wygłupianiem się” daleko nie zajdziesz, bo zajdziesz, a może nawet zalecisz, np. 10000 km na wschód, prosto w szczytowe godziny ramówki telewizyjnej w Ho Chi Minh City. Brzmi nieco tajemniczo i zawile? Po wysłuchaniu audycji Piotra Gorazdowskiego:  „Life guru – otwórz oczy” z Adrianem Zagrodzkim z zespołu Wczasywazji.pl, wszystko stanie się jasne jak azjatyckie słońce!

Szukaj audycji z 14 maja 2022 r.: Gość: Adrian – Adi Hai Phong – Zagrodzki

Adrian z Wczasów

Adrian jest poznaniakiem, który od 10 lat mieszka w Wietnamie i który związał swoje życie z tym krajem na dobre. Razem z Łukaszem Kozłowskim i Grzegorzem Łaskim założył 6 lat temu biuro podróży Wczasywazji.pl, organizujące na miejscu wycieczki „szyte na miarę”.

Bycie pilotem wycieczek to tylko jedna z profesji Adiego, który ma na koncie m. in. karierę w wietnamskiej telewizji (programy rozrywkowe, programy kulinarne, seriale). Jego niesamowite życie, przygody i doświadczenie, doprawione przyjemnym usposobieniem, poczuciem humoru i talentem konferansjerskim sprawiają, że Adriana świetnie się słucha, a jeszcze lepiej się z nim zwiedza. Ilość faktów i ciekawostek, jakimi sypie z rękawa (ze względu na klimat – krótkiego, ale nadal działa!) jest niewyczerpana, a kilka takich kąsków usłyszysz we wspomnianej wyżej audycji.

Czego dowiesz się z tej 2-godzinnej rozmowy? Między innymi oczywiście?

  • Jak Adrian trafił do Azji i postanowił zostać tu na stałe?
  • Jakie trzeba mieć predyspozycje, aby nauczyć się wietnamskiego?
  • Jak się zaciągnąć do wietnamskiej telewizji i co oglądają Wietnamczycy?
  • Jak zawiązać krawat strusiowi?
  • Co łączy mieszkańców Wietnamu z Polakami?
  • Jaki pojazd jeździ na ryż?
  • Czy zawsze opłaca się być zbyt grzecznym?
  • Czy babcia Adriana była Wietnamką?
  • Jak nie pomylić zupy z najstarszym zawodem świata?
Jeszcze więcej Adriana!

Być może już znasz Adriana z programów telewizyjnych: Jestem z Polski czy Szokujące Potrawy lub z naszego kanału YouTube: Ok!Azja, a także z podcastu Ok!Azja do rozmowy. Jeśli chcesz go poznać osobiście i w akcji, zapraszamy na nasze wycieczki! Adrian jest niewątpliwie „wyjątkowym egzemplarzem”, jak określił go Piotr Gorazdowski, a to dopiero jeden z naszych polskich przewodników w Wietnamie! Mamy nadzieję, że uda Ci się poznać ich wszystkich – bo warto!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!