Listopadowe Pilipili Travel Buddy, a w nim... Krzysztof z Wczasywazji.pl!


Jeśli rozglądasz się za jakąś ciekawą lekturą do porannej kawy (np. wietnamskiej), polecamy Ci gorąco trzeci, listopadowy numer magazynu podróżniczego "Pilipili Travel Buddy" (3/2020)!

Trudno nam ukryć dumę, że po raz kolejny pojawił się w nim Krzysztof Michałowski z naszego zespołu, który kontynuuje swoje rozważania na temat życia duchowego w Wietnamie – "Nakarmić duchy. Część druga", na stronie 20, poleca się do lektury!

Krzyśka zapewne nie musimy Ci już przedstawiać, ale jeśli jest inaczej – proponujemy wspólny rajd po najciekawszych (i nieoczywistych!) zakątkach Sajgonu.

Krzysztof to absolwent orientalistyki na Uniwersytecie Warszawskim, od 9 lat mieszkaniec Wietnamu i mąż Wietnamki. Jego pasją jest pokazywanie tego kraju od nieturystycznej strony i prezentowanie gościom takich miejsc, do których sami raczej by nie dotarli. Wiedza i doświadczenie, jakie posiada Krzysiek, czynią z niego wspaniałego przewodnika po zabytkach i atrakcjach Sajgonu oraz tajnikach wietnamskiej kultury.

Pilipili Travel Buddy listopad 2020, numer 3
Nakarmić Duchy - artykuł Krzyśka Michałowskiego w Pilipili 3/2020

Co jeszcze znajdziesz w listopadowym "Pilipili", które cudownie ogrzewa podróżnicze serca podczas później jesieni i w niestabilnych, pandemicznych czasach? Poza opisami cudownych zakątków z każdej części świata (m.in. Gwatelamla, Tbilisi, Paryż), nie wyłączając naszej ojczyzny (spodziewałeś się tu Elbląga? A jednak!), można zgłębić różne ciekawe hobby i aktywności (snorkeling, kajaki, piłka nożna) i przeczytać dużo naprawdę odkrywczych refleksji o samym akcie podróżowania i przygotowaniach do podróży (a piszą o tym znani i lubiani, m.in.: Joanna Brodzik, Jakub Porada czy Małgorzata Ohme). Tym bardziej jest nam miło, że członkowie naszej ekipy goszczą w takim zacnym gronie redaktorów.

Jeśli chcesz wiedzieć:

  • Jak zwiedzać Tblisi na własną rękę?
  • Jak smakują ciastka księżycowe, słynne mooncakes?
  • Jakie 5 filarów podróży wymienia Jakub Porada?
  • Jakie jest największe marzenie Małgorzaty Ohme?
  • Jak upolować zorzę polarną?
  • Jak przygotować się do podróży?

I poznać wiele innych ciekawych miejsc i wątków – sięgnij po ten numer "Pilipili Travel Buddy".

 

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.