Wywiad z Łukaszem Kozłowskim dla All Inclusive


Jak powstało biuro ciekawszych podróży Wczasywazji.pl? Czym charakteryzuje się rynek wietnamski i czym różni się od polskiego? Kto podróżuje do Azji oraz dlaczego warto odwiedzić kraje Azji Południowo-Wschodniej?

Jeśli chcielibyście nieco więcej dowiedzieć się o  nas, naszych wycieczkach oraz Azji Południowo-Wschodniej, zapraszamy do przeczytania wywiadu z Łukaszem Kozłowskim, współzałożycielem Wczasywazji.pl w All Inclusive - największym bezpłatnym magazynie turystycznym w Polsce.

"Z naszym rodakiem Łukaszem Kozłowskim, wielkim miłośnikiem kontynentu azjatyckiego, współwłaścicielem i jednym z czterech założycieli biura ciekawszych podróży wczasywazji.pl z siedzibą w Azji Południowo-Wschodniej w wietnamskim mieście Ho Chi Minh, dawnym Sajgonie, rozmawia Michał Domański.

 

Jak to się stało, że związał Pan swoje życie z Azją? Dlaczego zdecydował się Pan otworzyć biuro podróży i pracować na tym urokliwym kontynencie? 

Przyjechałem do Azji, a dokładnie Wietnamu, aby przeżyć przygodę życia, sprawdzić się w innym kraju. Miałem spędzić tu jakiś czas i wrócić do Polski. Jednak Azja tak wciąga, że mój pobyt coraz bardziej się przedłuża i wraz z trzema przyjaciółmi od półtora roku prowadzę w Ho Chi Minh własne biuro podróży, dzięki któremu chcemy pokazywać Polakom to, co nas zauroczyło. Temu kontynentowi nie można odmówić uroku. Zawsze powtarzam turystom, że poznawanie Azji Południowo-Wschodniej powinni zacząć od jej mieszkańców, ludzi z pozytywnym podejściem do życia. Potem przychodzi czas na tutejszą kuchnię, kulturę czy przyrodę, które są naprawdę fantastyczne. "

Całość wywiadu można przeczytać na stronie all inclusive.

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!