Łukasz Kozłowski prelegentem na seminarium: „Wielkopolski biznes: kierunek Azja 2020”


11 grudnia 2020 r., w ramach projektu: "Wielkopolski biznes: kierunek Azja 2020", odbyła się konferencja online, w której, w roli eksperta, uczestniczył m. in. Łukasz Kozłowski z naszego zespołu (na rynku międzynarodowym funkcjonumemy pod szyldem MakeYourAsia).

Inicjatorem projektu jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz Wielkopolskim Funduszem Rozwoju, a jego tematem przewodnim: potencjał gospodarczy państw członkowskich ASEAN.

Łukasz Kozłowski prelegentem na seminartium o Azji Południowo-Wschodniej
Wielkopolski biznes: Kierunek Azja - plan prezentacji

W grudniowej odsłonie projektu poświęcono uwagę jednemu, wybranemu krajowi, mianowicie: Kambodży.

W spotkaniu pod hasłem: "Kambodża – rynek z potencjałem", prelegenci skupili się zarówno na dostrzeganych obecnie walorach współpracy z tym państwem, jak i na tym, co może mieć ono do zaoferowania w najbliższej przyszłości. Zwrócono uwagę na bogactwo towarów eksportowych Kambodży oraz na jej stosunkowo „młody” rynek, stanowiący doskonałe pole do rozwoju usług w branży turystycznej i okołoturystycznej.

Łukasz Kozłowski przygotował blok z praktycznymi poradami dla firm: Jak się przygotować do wejścia na rynek Kambodży?

Zaprezentowano także pierwsze efekty wizyty studyjnej delegacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Kambodży, która mieliśmy okazję współorganizować.

Szczegóły wydarzenia znajdziesz pod tym linkiem.

Całą konferencję możesz obejrzeć na kanale YouTube: Wielkopolski biznes: kierunek Azja 2020 (Łukasz pojawia się w 1:57:33).

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!