Nowy kanał podróżniczy Ok!Azja

Wczasywazji.pl nie przestają się rozwijać! Zamknięte granice i ograniczona możliwość podróżowania zainspirowały nas do rozpoczęcia czegoś zupełnie dla nas nowego! Niedawno ruszył nasz nowy kanał podróżniczy Ok!Azja na youtube, na którym publikujemy filmy z ciekawostkami z Azji oraz rozmowy z gośćmi z całego świata.

Ok!Azja na film!

Na naszym kanale Ok!Azja regularnie publikujemy filmy. Adrian Zagrodzki, w zabawny sposób opowiada o Wietnamczykach, kulturze i życiu codziennym w Sajgonie (np. „Wietnamscy Mistrzowie Logistyki”). Nie brakuje też akcentów kulinarnych, np. „Jak zaparzyć wietnamską kawę?” albo „Sekrety duriana” (możemy zdradzić, że pojawi się jeszcze więcej azjatyckich smaków) czy… strefy beauty - „Uliczny fryzjer”. 

W miarę nagrywania kolejnych materiałów, przychodzą nam go głowy wciąż nowe pomysły na filmy. Bardzo nam miło, że spotykają się z tak pozytywnym odzewem.

Ok!Azja do Rozmowy!

Ok!Azja do Rozmowy to cykl podcastów, w których prowadzący, Łukasz Kozłowski, rozmawia  z gośćmi z różnych zakątków świata. Mieliśmy już okazję posłuchać Asi Matejko - podróżniczki i blogerki (Asia by Matejko), a już niebawem pojawią się kolejni rozmówcy! Możemy zdradzić, że gościć będziemy m.in.: 

  • Radka Nawrota - poznaniaka, dziennikarza sportowego oraz podróżniczo - przyrodniczego portalu Interia.pl, autora książki "Australia. No worries! Część I: Tasmania oraz zwycięzcę teleturnieju "Wielka Gra" w kategorii "Zwierzęta wysp świata”.

  • Zuzę Chmielewską - autorkę bloga Zu in Asia oraz przewodnika po Malezji i Singapurze.

  • Piotra Druzgałę - blogera i autora książek: „Co kryje tajski uśmiech?” oraz „Masaż tajski. Między jogą i fizjoterapią”.

O czym jest Ok!Azja do Rozmowy? O podróżach, przygodach, ale i życiu na obczyźnie, bo wielu z gości wybrało Azję jako swoje miejsce zamieszkania, pracy, po prostu - życia.

Ania - autorka podcastu PrzygodowAnia

Nie możemy ugościć Was w Azji, ugośćcie więc wczasywazji.pl u siebie! W domu, w pracy, podczas podróży, bo nasze podcasty możecie posłuchać na: YouTube, Spotify, Apple podcast. O premierach informujemy na naszych profilach social media: Facebook oraz Instagram.

Miłego słuchania i oglądania!

Sprawdź nasze wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl są częścią Grupy MakeYourAsia zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.

Jesteśmy członkiem