Skip to main content

Podsumowanie roku 2020 we Wczasywazji.pl


Rok 2020 dobiega końca. Wszyscy wiemy, że nie był łatwy. Pandemia pokrzyżowała plany wielu podróżnikom, granice większości krajów zamknięto, ograniczono możliwość przemieszczania się. My jednak nie próżnowaliśmy! Ten rok poświęciliśmy na ulepszanie!

Jak już zauważyłeś, zmienił się wygląd strony. Zmieniliśmy prezentację wycieczek, znacznie rozrósł się dział informacyjny – większe zdjęcia, więcej treści, żywsze kolory.

Prężnie działaliśmy również w sieci. Regularnie pojawiały się posty na FB i Instagramie, ale również było nas więcej na Youtube! Nagraliśmy kilka filmów promujących nasze wycieczki, a także pokazujące Sajgon "od kuchni". Krzysztof zabrał nas do ulicznego fryzjera, a Mila pokazała, gdzie warto kupić mango. Pokazaliśmy też najciekawsze miejsca w Sajgonie oraz... najsmaczniejsze napoje!

Odświeżyliśmy wycieczki od dawna goszczące w naszej ofercie i opracowaliśmy nowe programy. Obecnie proponujemy 80 programów, ale to nie koniec. Tworzymy wycieczki szyte na miarę: dla rodziców z dziećmi, seniorów, integracyjne i wiele innych. W 2021 chcemy wam zaprezentować wiele nowych pomysłów szczególnie na Filipinach oraz w Malezji.

W tym roku otworzyliśmy nowy kierunek podróżniczy - Sri Lankę. Teraz więc można zobaczyć z nami łącznie 10 azjatyckich krajów. Zapewniamy jednak, że to nie koniec, bo w głowach mamy pełno nowych pomysłów na ciekawe wycieczki po innych zakątkach Azji.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w ponad 30 targach, konferencjach i seminariach. Jednym z ostatnich wydarzeń była konferencja online pt. "Wielkopolski biznes: kierunek Azja 2020".  Prelegentem na seminarium był Łukasz Kozłowski, który przygotował praktyczne wskazówki dla firm: “Jak się przygotować do wejścia na rynek Kambodży?”. 

 

Życzenia noworoczne - plakat
Rok 2020 w liczbach

Na czas mocno ograniczonych podróży polecamy lekturę “Pilipili Travel Buddy”. W każdym numerze znajdziesz ciekawostki z wielu azjatyckich krajów. W grudniowym wydaniu przeczytasz m. in. o Laosie, gdzie w roli redaktora zadebiutowała nasza koleżanka z zespołu - Magda. Polecamy także wcześniejsze numery – od września w każdym z nich gości ktoś z naszego zespołu, opowiadając o życiu w Azji. Jeśli wciąż czujesz niedosyt, polecamy odcinek "Jestem z Polski" z Adrianem Zagrodzkim na TVN Player.

Wczasywazji.pl to zespół zgranych ludzi, rozsianych po całym świecie. Nasz team to 16 osób, z czego 4 przywitaliśmy w tym roku. Biuro mieści się w Sajgonie, ale mieszkamy w: Tajlandii, Kambodży, Izraelu oraz oczywiście Polsce. Każdy z nas ma głowę pełną pomysłów i zapału do pracy. Czekamy na otwarcie granic, by móc wznowić wycieczki i odbudować zaufanie podróżnych do turystyki. Oferta w tym roku została znacznie odświeżona, więc nie możemy się doczekać, by pokazać Wam te wszystkie piękne miejsca.

Rok 2020 nauczył nas, żeby cieszyć się chwilą i darowanym czasem – wykorzystajmy to, gdy tylko otworzą się granice! Do zobaczenia w 2021!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!