Podsumowanie roku 2022

Rok 2022 zbliża się ku końcowi. To był bardzo intensywny czas! W lipcu firma obchodziła swoje szóste urodziny! Był oczywiście tort, wietnamskie przysmaki oraz wspólne wspominanie przy parującym pho i sajgonkach.

W ciągu 12 miesięcy zorganizowaliśmy ponad 140 wycieczek po 8 krajach Azji Południowo-Wschodniej dla 1500 osób (nie tylko z Polski), wystąpiliśmy w telewizji, cały nasz zespól spotkał się w Wietnamie i wiele więcej!

Jesteśmy szczęśliwi, że po dwóch latach przerwy w podróżowaniu, wielu z Was wybrało Wczasywazji.pl! Jesteśmy biurem ciekawszych podróży!

Wyjazd integracyjny TGM research!

W maju, krótko po otwarciu granic (a przypominamy, że Wietnam otworzył się na turystów w połowie marca), zorganizowaliśmy pierwszy propandemiczny wyjazd integracyjny dla firmy TGM Research. Przez 2 tygodnie pokazywaliśmy im piękno Południowego Wietnamu: tętniący życiem Sajgon (za dnia i w nocy), zieloną Deltę Mekongu oraz tunele Cu Chi. Był też czas na zakupy na lokalnych targach, lunche w naszych zaprzyjaźnionych barach oraz odpoczynek w nadmorskim kurorcie Ho Tram. 

Przy każdej okazji wspominamy też o naszym zespole. Choć rozsianym po świecie, bardzo zgranym! W tym roku po raz pierwszy udało nam się wspólnie spotkać w Sajgonie. Mogliśmy się w końcu zobaczyć na żywo, porozmawiać o przyszłości firmy i zjeść wspólnie pho.

Nasz team liczy obecnie 18 osób, z czego 5 dołączyło w tym roku. Cieszymy się, że cały czas rośniemy!

Trinh w drodzena lunch
Trinh w drodzena lunch

Wczasywazji w Telewizji

W 2022 roku dwukrotnie gościliśmy ekipy telewizyjne. W listopadzie mogliście obejrzeć Łukasza Kozłowskiego oraz Łukasza Jankowskiego z żoną w programie „Polacy za granicą” na kanale Polsat Play. Odcinek z Sajgonu dostępny jest w bezpłatnej aplikacji Polsat Go. Zapraszamy do oglądania!

A już w styczniu na kanale Canal Plus, Tomasz Jakubiak będzie rozgryzał Wietnam, a pomoże mu w tym nikt inny jak Adrian Zagrodzki. Program kręcony był w listopadzie. Już teraz możemy zdradzić, że było bardzo, bardzo smacznie!

Motopodróżni.pl w Wietnamie

W listopadzie (to był bardzo intensywny miesiąc!) razem z Motopodróżni.pl zorganizowaliśmy wycieczkę motocyklową z Północy na Południe Wietnamu. W ciągu 14 dni grupa pokonała 2226 km! Był też oczywiście czas na odpoczynek i zwiedzanie, np. przepięknego miasta Hoi An czy Parku Narodowego Cat Tien.

Po dotarciu na miejsce, grupa motocyklistów udała się na poznanie Sajgonu oraz do Delty Mekongu.

Wycieczka cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że w marcu 2023 rusza kolejna, tym razem z Sajgonu na Północ Wietnamu. 

Trinh w drodzena lunch

Targi i konferencje

To nie koniec. Uczestniczyliśmy również w wielu targach i konferencjach (już nie online, jak to było w pandemii). Jedno z takich wydarzeń to Vietfood and Beverage Trade - jedna z największych i najważniejszych wystaw żywności w Wietnamie. Oczywiście nie zabrakło też polskiego akcentu.

To zaledwie garść tego co zrobiliśy i przeżyliśmy w 2022 roku. Przed nami nowy, 2023 rok. W głowie mamy wiele planów (również na kolejne spotkanie zespołu) i pomysłów na nowe wycieczki.

Do zobaczenia w Azji w 2023 roku!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!