Wycieczka przez Wietnam z MOTOpodrozni.pl i MakeYourAsia

Z ciągnącym się przez tysiące kilometrów krajobrazem tropikalnych lasów, malowniczych wzniesień i romantycznego wybrzeża, Wietnam to spełnienie marzeń miłośników motocykli! Kręte górskie i nadmorskie szlaki gwarantują nieograniczone przypływy adrenaliny! Wietnam oferuje również niesamowitą kulturę, historię i smaki, dla tych, którzy pragną czegoś więcej niż tylko szalonej przejażdżki.

Z Północy na Południe Wietnamu w 14 dni

Co powiesz na wycieczkę przez Wietnam, z północy na południe, w formie zmotoryzowanej? Już nie musisz wybierać, na którą część tego rozległego kraju poświęcić swój urlop – dzięki współpracy Motopodróżni.pl i MakeYourAsia (czyli międzynarodowe oblicze Wczasywazji.pl) – cały Wietnam, na przestrzeni 14 dni, znajdzie się w zasięgu Twojej ręki (oraz wzroku i kubków smakowych).

Motopodróżni to zespół podróżników i obieżyświatów, którzy pasjonują się turystyką od lat i bazując na swoim doświadczeniu, organizują kompaktowe, nieszablonowe i bezpieczne wycieczki w niewielkich grupach, w formie zmotoryzowanej – dla motocyklistów i miłośników wszelkich formuł caravaningu.

Ucieknij przed zimą na 2 lub 4 kółkach!

O co właściwie chodzi? W nadchodzącą jesień masz okazję uciec przed zimą na 2 lub 4 kółkach. Plan jest taki, że na własną rękę (ale z pełnym wsparciem organizatorów) dolatujesz do stolicy Wietnamu – Hanoi, następnie przez 14 dni przemierzasz Wietnam w grupie, z profesjonalnym przewodnikiem, z północy na południe, a do kraju wracasz z Sajgonu (Ho Chi Minh City).

Głównym założeniem jest poznawanie kraju, ciekawych miejsc i lokalnej kultury, a wszystko to w nieszablonowej formie, we wspierającej, grupowej atmosferze, pod pieczą profesjonalistów i z poszanowaniem potrzeb prywatności. Program zakłada maksymalny balans pomiędzy turystyką a relaksem, pomiędzy aktywnością a wypoczynkiem oraz pomiędzy poznawaniem nowego a smakowaniem chwili.

Grupowo, towarzysko i na okrągło!

Przygotuj się na podróż w formule zmotoryzowanej i grupowej, a całą logistykę wyjazdu oddaj w ręce doświadczonych pilotów-przewodników – znawców Wietnamu, języka, kuchni, kultury i miejsc ujętych w programie. Podczas tych dwóch tygodni pokonasz dystans około 2200 km. Ile to będzie km dziennie? Około 130-250 – maksymalnie dostosowane do programu zwiedzania i dynamiki grupy.

Nie doświadczysz podczas tej wyprawy elementów wyczynu, rywalizacji i współzawodnictwa – skupiamy się na umiarkowanie aktywnym i towarzyskim spędzaniu czasu i eksplorowaniu Wietnamu.

Pierwszy z serii azjatyckich wojaży w wyżej opisanej formule, już w listopadzie 2022 r.!

Wycieczka Motopodróżni i MakeYourAsia - Wietnam
Przełęcz Hai Van w Wietnamie
Dlaczego z nami?

Wyprawa jest przede wszystkim nieszablonowa i daje Ci nieczęstą możliwość poznania całego Wietnamu w tak krótkim czasie. Proponujemy jakość premium w przystępnej cenie i całkowite bezpieczeństwo (zaufany organizator, całodobowe wsparcie, ubezpieczenie, profesjonalne przewodnictwo, sprawdzone i pewne miejsca noclegowe, bezpieczna kuchnia, pojazd serwisowy/bagażowy).

Co oferujemy?
  • Wycieczka objazdowa po Wietnamie motocyklem (Honda XR 150cc lub podobne) lub na pokładzie klimatyzowanego vana z kierowcą.
  • Termin: 4-17 listopada 2022 r. (pt.-czw.).
  • Wielkość grupy – 8-16 osób na jednego pilota-przewodnika.
  • Cena: 2100 € od osoby, nie wliczając biletów lotniczych do i z Wietnamu.
  • Stopień trudności: dla podróżujących motocyklem – średni, dla podróżujących vanem – łatwy.
  • Organizator: MOTOpodróżni.pl, we współpracy z MakeYourAsia (Wczasywazji.pl).

Więcej informacji i szczegółowy plan wyprawy znajdziesz tutaj.

Wietnam Objazdowo – jak się zgłosić?

Jeśli szukasz nieszablonowego pomysłu na zimowe wakacje 2022, jeśli chcesz poznać fascynujący kraj Azji, jakim jest Wietnam, jeśli chcesz spędzić czas na luzie w miłym towarzystwie, ale też umiarkowanie aktywnie i pod profesjonalną opieką – zarezerwuj swoje miejsce już dziś albo napisz do nas i zapytaj o co tylko chcesz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do zobaczenia na trasie!

 

 Masz ochotę zwiedzić Wietnam objazdowo z Północy na Południe jeszcze tej jesieni?

 Napisz do nas albo zarezerwuj wycieczkę bezpośrednio na MOTOpodrozni.pl

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!