Wycieczka przez Wietnam z MOTOpodrozni.pl i MakeYourAsia

Z ciągnącym się przez tysiące kilometrów krajobrazem tropikalnych lasów, malowniczych wzniesień i romantycznego wybrzeża, Wietnam to spełnienie marzeń miłośników motocykli! Kręte górskie i nadmorskie szlaki gwarantują nieograniczone przypływy adrenaliny! Wietnam oferuje również niesamowitą kulturę, historię i smaki, dla tych, którzy pragną czegoś więcej niż tylko szalonej przejażdżki.

Z Północy na Południe Wietnamu w 14 dni

Co powiesz na wycieczkę przez Wietnam, z północy na południe, w formie zmotoryzowanej? Już nie musisz wybierać, na którą część tego rozległego kraju poświęcić swój urlop – dzięki współpracy Motopodróżni.pl i MakeYourAsia (czyli międzynarodowe oblicze Wczasywazji.pl) – cały Wietnam, na przestrzeni 14 dni, znajdzie się w zasięgu Twojej ręki (oraz wzroku i kubków smakowych).

Motopodróżni to zespół podróżników i obieżyświatów, którzy pasjonują się turystyką od lat i bazując na swoim doświadczeniu, organizują kompaktowe, nieszablonowe i bezpieczne wycieczki w niewielkich grupach, w formie zmotoryzowanej – dla motocyklistów i miłośników wszelkich formuł caravaningu.

Ucieknij przed zimą na 2 lub 4 kółkach!

O co właściwie chodzi? W nadchodzącą jesień masz okazję uciec przed zimą na 2 lub 4 kółkach. Plan jest taki, że na własną rękę (ale z pełnym wsparciem organizatorów) dolatujesz do stolicy Wietnamu – Hanoi, następnie przez 14 dni przemierzasz Wietnam w grupie, z profesjonalnym przewodnikiem, z północy na południe, a do kraju wracasz z Sajgonu (Ho Chi Minh City).

Głównym założeniem jest poznawanie kraju, ciekawych miejsc i lokalnej kultury, a wszystko to w nieszablonowej formie, we wspierającej, grupowej atmosferze, pod pieczą profesjonalistów i z poszanowaniem potrzeb prywatności. Program zakłada maksymalny balans pomiędzy turystyką a relaksem, pomiędzy aktywnością a wypoczynkiem oraz pomiędzy poznawaniem nowego a smakowaniem chwili.

Grupowo, towarzysko i na okrągło!

Przygotuj się na podróż w formule zmotoryzowanej i grupowej, a całą logistykę wyjazdu oddaj w ręce doświadczonych pilotów-przewodników – znawców Wietnamu, języka, kuchni, kultury i miejsc ujętych w programie. Podczas tych dwóch tygodni pokonasz dystans około 2200 km. Ile to będzie km dziennie? Około 130-250 – maksymalnie dostosowane do programu zwiedzania i dynamiki grupy.

Nie doświadczysz podczas tej wyprawy elementów wyczynu, rywalizacji i współzawodnictwa – skupiamy się na umiarkowanie aktywnym i towarzyskim spędzaniu czasu i eksplorowaniu Wietnamu.

Pierwszy z serii azjatyckich wojaży w wyżej opisanej formule, już w listopadzie 2022 r.!

Wycieczka Motopodróżni i MakeYourAsia - Wietnam
Przełęcz Hai Van w Wietnamie
Dlaczego z nami?

Wyprawa jest przede wszystkim nieszablonowa i daje Ci nieczęstą możliwość poznania całego Wietnamu w tak krótkim czasie. Proponujemy jakość premium w przystępnej cenie i całkowite bezpieczeństwo (zaufany organizator, całodobowe wsparcie, ubezpieczenie, profesjonalne przewodnictwo, sprawdzone i pewne miejsca noclegowe, bezpieczna kuchnia, pojazd serwisowy/bagażowy).

Co oferujemy?
  • Wycieczka objazdowa po Wietnamie motocyklem (Honda XR 150cc lub podobne) lub na pokładzie klimatyzowanego vana z kierowcą.
  • Termin: 4-17 listopada 2022 r. (pt.-czw.).
  • Wielkość grupy – 8-16 osób na jednego pilota-przewodnika.
  • Cena: 2100 € od osoby, nie wliczając biletów lotniczych do i z Wietnamu.
  • Stopień trudności: dla podróżujących motocyklem – średni, dla podróżujących vanem – łatwy.
  • Organizator: MOTOpodróżni.pl, we współpracy z MakeYourAsia (Wczasywazji.pl).

Więcej informacji i szczegółowy plan wyprawy znajdziesz tutaj.

Wietnam Objazdowo – jak się zgłosić?

Jeśli szukasz nieszablonowego pomysłu na zimowe wakacje 2022, jeśli chcesz poznać fascynujący kraj Azji, jakim jest Wietnam, jeśli chcesz spędzić czas na luzie w miłym towarzystwie, ale też umiarkowanie aktywnie i pod profesjonalną opieką – zarezerwuj swoje miejsce już dziś albo napisz do nas i zapytaj o co tylko chcesz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do zobaczenia na trasie!

 

 Masz ochotę zwiedzić Wietnam objazdowo z Północy na Południe jeszcze tej jesieni?

 Napisz do nas albo zarezerwuj wycieczkę bezpośrednio na MOTOpodrozni.pl

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.