Skip to main content

Meet The Bidder 5 czerwca 2019 r.


W czerwcu 2019 r. Łukasz Kozłowski po raz kolejny reprezentował nas na Meet The Bidder w Warszawie. To było wyjątkowe spotkanie, a raczej masa wyjątkowych spotkań. Dodatkowo, otrzymaliśmy nagrodę dla jednego z najlepszych wystawców!

Założyciel wczasywazji.pl nie krył wzruszenia:

Jestem dumny, że mogę reprezentować to nasze już prawie 3-letnie dziecko.
Wyjazd incentive do Azji? Tylko z nami!

Meet The Bidder to organizowane kilka razy do roku spotkania biznesowe, dedykowane organizatorom turystyki wyjazdowej, zainteresowanym polskim rynkiem MICE. To ekskluzywny event, na którym mamy okazję zaprezentować swoje usługi i wypromować obsługiwany przez nas region, w naszym przypadku jest to Azja Południowo-Wschodnia, jako idealne miejsce do podróży biznesowych i wyjazdów integracyjnych.

MTB Summer Edition

Na Meet The Bidder spotykają się wystawcy-dostawcy usług turystycznych, reprezentujący różne regiony świata i różne obszary działalności (hotele, przewodnicy, firmy DMC). To niepowtarzalna szansa na zdobycie nowych partnerów biznesowych i nawiązanie kontaktów z kontrahentami, poznawanymi w ciągu kilku godzin targów, osobiście, twarzą w twarz. Indywidualne spotkanie b2b trwa około 15 minut i pozwala na nawiązanie o wiele skuteczniejszych relacji oraz zdobycie cenniejszych informacji niż wielogodzinny research w sieci.

Na MTB Summer Edition, które odbyło się 5 czerwca 2019 r. w warszawskim hotelu Novotel Centrum, zaprezentowaliśmy się pośród 30 wystawców z całego świata i otrzymaliśmy wyróżnienie: „BEST Exhibitor of Meet The Bidder SMART Fairs”.

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!