Meet The Bidder 5 czerwca 2019 r.


W czerwcu 2019 r. Łukasz Kozłowski po raz kolejny reprezentował nas na Meet The Bidder w Warszawie. To było wyjątkowe spotkanie, a raczej masa wyjątkowych spotkań. Dodatkowo, otrzymaliśmy nagrodę dla jednego z najlepszych wystawców!

Założyciel wczasywazji.pl nie krył wzruszenia:

Jestem dumny, że mogę reprezentować to nasze już prawie 3-letnie dziecko.
Wyjazd incentive do Azji? Tylko z nami!

Meet The Bidder to organizowane kilka razy do roku spotkania biznesowe, dedykowane organizatorom turystyki wyjazdowej, zainteresowanym polskim rynkiem MICE. To ekskluzywny event, na którym mamy okazję zaprezentować swoje usługi i wypromować obsługiwany przez nas region, w naszym przypadku jest to Azja Południowo-Wschodnia, jako idealne miejsce do podróży biznesowych i wyjazdów integracyjnych.

MTB Summer Edition

Na Meet The Bidder spotykają się wystawcy-dostawcy usług turystycznych, reprezentujący różne regiony świata i różne obszary działalności (hotele, przewodnicy, firmy DMC). To niepowtarzalna szansa na zdobycie nowych partnerów biznesowych i nawiązanie kontaktów z kontrahentami, poznawanymi w ciągu kilku godzin targów, osobiście, twarzą w twarz. Indywidualne spotkanie b2b trwa około 15 minut i pozwala na nawiązanie o wiele skuteczniejszych relacji oraz zdobycie cenniejszych informacji niż wielogodzinny research w sieci.

Na MTB Summer Edition, które odbyło się 5 czerwca 2019 r. w warszawskim hotelu Novotel Centrum, zaprezentowaliśmy się pośród 30 wystawców z całego świata i otrzymaliśmy wyróżnienie: „BEST Exhibitor of Meet The Bidder SMART Fairs”.

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.