Polsko-wietnamskie relacje biznesowe w dobie COVID-19
– Łukasz i Adrian z Wczasywazji.pl na antenie wietnamskiej telewizji


W lipcu 2020 r. członkowie naszej ekipy, a konkretnie: Łukasz Kozłowski i Adrian Zagrodzki, pojawili się na antenie wietnamskiej telewizji, w programie traktującym o relacjach biznesowych między Wietnamem a Polską w dobie COVID-19.

Program "Sharing Vietnam", w którym mieli przyjemność wystąpić, emitowany jest na kanale VTC10. Dla niewtajemniczonych VTC = Vietnam Television Company, zaś pełna nazwa stacji brzmi: Stacja Telewizji Multimedialnej VTC. Jest to kanał głównie anglojęzyczny, a jego widownię docelową stanowią zagraniczni inwestorzy, turyści oraz Wietnamczycy z zagranicy.

Łukasz Kozłowski w VTC10 "Sharing Vietnam"
Adrian Zagrodzki w VTC10 "Sharing Vietnam"

Odcinek, w którym pojawili się członkowie zespołu Wczasywazji.pl dotyczył rzeczywistości biznesowej i relacji biznesowych w czasie oraz po COVID-19.

Zobaczysz tu m. in. dłuższy wywiad z Piotrem Harasimowiczem – kierownikiem Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Łukasz Kozłowski – prezes zarządu MakeYourAsia Sp. z o. o. i Adrian Zagrodzki – Tourism Director tamże, zostali zaproszeni do dyskusji na temat wpływu pandemii koronawirusa na wymianę handlową między Polską a Wietnamem, zaś bezpośrednio na antenie wypowiedzieli się o współpracy biznesowej pomiędzy tymi krajami oraz udzielili kilku rad dla osób, które mają plany inwestycyjne w Wietnamie.

Cały materiał wideo w wersji anglojęzycznej, możesz obejrzeć tutaj.

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!