Skip to main content

Najlepszy przewodnik po Laosie i Kambodży – zostaliśmy współautorami!


W listopadzie 2019 r. mieliśmy przyjemność ogłosić pojawienie się na rynku pewnej, szczególnie dla nas ważnej publikacji: „Kambodża i Laos” ze Złotej Serii wydawnictwa Pascal, której współautorem, obok Sławomira Adamczaka, jest Łukasz Kozłowski z naszej ekipy.

To ogromna duma mieć swój wkład w aktualizację przewodnika po tych pięknych zakątkach świata.

Słowo od autora:

Jak mówi Łukasz (cytując za stroną internetową wydawnictwa Pascal):

Podróż do Kambodży i Laosu to ciągłe odkrywanie kolejnych tajemnic ukrytych w głębi dżungli, to czas spędzony z gościnnymi i otwartymi ludźmi. Spokojny rytm życia wyznacza tu potężny Mekong. Warto zwolnić i znaleźć spokój ducha wśród natury i świątyń.

320 stron ciekawostek o Laosie i Kambodży

Przewodnik Złotej Serii Pascala „Kambodża i Laos” to aż 320 stron ciekawostek o Laosie i Kambodży (społecznych, kulturalnych, kulinarnych itp.), niezwykłych miejsc i niezapomnianych atrakcji do zaliczenia w obu tych krajach, ze szczególnym uwzględnieniem Angkoru oraz najważniejsze, sprawdzone i aktualne informacje praktyczne, a do tego wszystkiego: słowniczek i mapa.

Gdy przewodnik napisze przewodnik, można mieć pewność, że nie zostaniemy sprowadzeni na kambodżańskie manowce, tudzież w laotańskie maliny!

 Wielu z Was być może miało już okazję, a część dopiero będzie mieć możliwość zwiedzania różnych zakątków Azji Południowo-Wschodniej. Szczególnie tych, co nie mieli, zachęcamy do zakupu przewodnika i podróżowania z nami po Kambodży, Laosie oraz regionie.

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!