Dobra prasa, czyli Wczasywazji w magazynie „All Inclusive”


Jeśli wpadł Wam w ręce wiosenny (2017) numer magazynu podróżniczego „All Inclusive", to z pewnością zauważyliście tam dobrze znane niebiesko-pomarańczowe logo z palemką. Tak, to my – postanowiliśmy zaprosić Was do poznania najciekawszych zakątków Azji w naszym towarzystwie.

Rozgościliśmy się z naszą ofertą wygodnie tuż przy artykule pt. „Czar Wietnamu", wszak tutaj bije serce Wczasywazji.pl.

„All Inclusive" to kolorowy magazyn, ukazujący się cztery razy do roku, przepełniony solidną dawką (około 200 stron) informacji, ciekawostek i recenzji, dotyczących głównie egzotycznych kierunków turystycznych. Piękne zdjęcia cieszą oko i dopełniają całości.

Poza zaprezentowaniem się na łamach czasopisma z naszą ofertą (strona 35), mieliśmy też przyjemność udzielić wywiadu eksperckiego na temat: z czym kojarzy się nam Tajlandia.

All Inclusive Wiosna 2017
Wczasywazji.pl w All Inclusive

Pytanie niby proste, a jednak wymagało od nas sporo refleksji, bo jak tu w kilku zwięzłych słowach oddać wielość wrażeń, uczuć i doznań, jakie przychodzą nam na myśl w związku ze słynną Krainą Uśmiechu? Tym bardziej, że każdy z nas odbiera ją na swój własny sposób i pielęgnuje w głowie inne wspomnienia. Przecież nawet słynny durian dla każdego smakuje inaczej!

Naszą odpowiedź znajdziecie na stronie 50 (pamiętajcie o wydaniu internetowym, dostępnym od ręki!).

Prawda jest taka, że nie ma jednej Tajlandii, Birmy czy Wietnamu. Całokształt wrażeń zależy od naszego charakteru, naszych oczekiwań, odrobiny szczęścia i odrobiny przypadku. Na szczęście macie nas – Wczasywazji.pl – zaufaną ekipę swoich ludzi w Azji, którzy pomogą Wam poznać poszczególne zakątki tego regionu od jak najlepszej strony.

Wszystkie zdjęcia i fragmenty artykułów pochodzą z magazynu „All Inclusive" (www.all-inclusive.com.pl) – wydanie: wiosna 2017 (nr 1/2017).

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!