Skip to main content

Wczasywazji.pl członkiem SITE Poland


Miło nam ogłosić, że we wrześniu 2019 r. Łukasz Kozłowski dołączył do Stowarzyszenia SITE Poland, które jest częścią SITE – Society for Incentive Travel Excellence.

A skoro Łukasz, to oczywiście i my jesteśmy jego częścią. Wszystko, by oferować dla Was jeszcze ciekawsze wyjazdy nie tylko indywidualne, ale także z kategorii MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry) – czyli szeroko pojętej turystyki biznesowej.

SITE (Society for Incentive Travel Excellence) to, mówiąc w skrócie, międzynarodowa organizacja skupiająca specjalistów od różnego rodzaju wydarzeń firmowych, w tym – organizatorów spotkań i wyjazdów incentive.

Jej celem jest nieustanne podnoszenie standardów i ustanawianie wzorców usług w kategorii podróży incentive, traktowanych jako doskonałe narzędzie marketingowe wspierające sprzedaż i podnoszące motywację pracowników.

A tak powitało nas SITE Poland na swoim profilu facebookowym:

Niedawno nasze grono znów się powiększyło – dołączył do nas Łukasz Kozłowski, który od ponad 3 lat prowadzi w Wietnamie firmę MakeYourAsia, która na polskim rynku działa pod marką Wczasywazji.pl. Jest to lokalny DMC w Azji Południowo-Wschodniej z siedzibą w dawnym Sajgonie. Oferuje kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, mając na celu przekazanie miłości do Azji swoim gościom.

Wcześniej w Polsce związany był z lotniskiem Poznań-Ławica, działał również społecznie w rodzinnym Poznaniu. Angażuje się w życie Polonii w Azji Południowo-Wschodniej, organizując spotkania i akcje promujące Polskę oraz jej regiony m.in. organizując akcje Rogale dla Sajgonu i Bangkoku, podczas której z Poznania na 11 listopada przywożone były i rozdawane na ulicach Rogale Świętomarcińskie.

Witamy na pokładzie!

Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i z miejsca zabieramy się za dopieszczanie naszych ofert spotkań i wyjazdów firmowych.

Chcielibyście wysłać swoich najlepszych klientów na ekscytującą wyprawę? A może planujecie niezapomniany wyjazd integracyjny dla pracowników? W każdym z tych przypadków, jak również z każdym innym, nawet najbardziej szalonym pomysłem na wyjazd służbowy czy motywacyjny, kontaktujcie się z nami!


Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!