Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego z wizytą w Kambodży


W styczniu 2020 roku, jako MakeYourAsia, mieliśmy przyjemność zorganizować wyjazd studyjny do Kambodży dla delegacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Wspólnie odwiedziliśmy miasta: Siem Reap, Battambang oraz stolicę Kambodży – Phnom Penh.

W ramach zaplanowanego programu odbyły się spotkania z przewodniczącymi Prowincji Siem Reap oraz Battambang, Izbami Handlowymi obu prowincji, Angkor University w Siem Reap oraz Battambang University of Agricolture.

Dodatkowo zorganizowaliśmy spotkanie z Sekretarzem Stanu Ministerstwa Handlu Kambodży.

To dla nas ogromna przyjemność wraz z delegacją wspierać Poznań i Wielkopolskę (regiony tak prywatnie nam bliskie) w ich działaniach na rzecz nawiązywania kontaktów w Azji Południowo-Wschodniej.

UMWW MYA
Siem Reap January 2020

Spotkania uważamy za więcej niż udane: zaplanowane porozumienia zostały podpisane, a kontakty miedzy delegacją Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego a lokalnymi władzami prowincji, Izbami Handlowymi oraz Ministerstwem Handlu Kambodży – nawiązane.

Brawa dla całej delegacji za godne reprezentowanie nie tylko Wielkopolski, ale i całego kraju.

Cieszymy się także z naszego osobistego sukcesu jako organizatorów tej wizyty – szczególnie z podpisanego MoU o współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Importerów Eksporterów i Kooperacji.

Na tych sukcesach jednak nie poprzestajemy – czas na dalsze kroki.

Śledźcie nasze newsy na Wczaswyazji.pl!


Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.