Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego z wizytą w Kambodży


W styczniu 2020 roku, jako MakeYourAsia, mieliśmy przyjemność zorganizować wyjazd studyjny do Kambodży dla delegacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Wspólnie odwiedziliśmy miasta: Siem Reap, Battambang oraz stolicę Kambodży – Phnom Penh.

W ramach zaplanowanego programu odbyły się spotkania z przewodniczącymi Prowincji Siem Reap oraz Battambang, Izbami Handlowymi obu prowincji, Angkor University w Siem Reap oraz Battambang University of Agricolture.

Dodatkowo zorganizowaliśmy spotkanie z Sekretarzem Stanu Ministerstwa Handlu Kambodży.

To dla nas ogromna przyjemność wraz z delegacją wspierać Poznań i Wielkopolskę (regiony tak prywatnie nam bliskie) w ich działaniach na rzecz nawiązywania kontaktów w Azji Południowo-Wschodniej.

UMWW MYA
Siem Reap January 2020

Spotkania uważamy za więcej niż udane: zaplanowane porozumienia zostały podpisane, a kontakty miedzy delegacją Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego a lokalnymi władzami prowincji, Izbami Handlowymi oraz Ministerstwem Handlu Kambodży – nawiązane.

Brawa dla całej delegacji za godne reprezentowanie nie tylko Wielkopolski, ale i całego kraju.

Cieszymy się także z naszego osobistego sukcesu jako organizatorów tej wizyty – szczególnie z podpisanego MoU o współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Importerów Eksporterów i Kooperacji.

Na tych sukcesach jednak nie poprzestajemy – czas na dalsze kroki.

Śledźcie nasze newsy na Wczaswyazji.pl!


Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!