Zostaliśmy członkami EUROCHAM i Business Executive Network!


Działamy na rynku azjatyckim już ponad 4 lata, nie ustając w rozwoju, poszukiwaniu nowych kontaktów i zacieśnianiu relacji – biznesowych, partnerskich i przyjacielskich. W roku 2020 jako MakeYourAsia dołączyliśmy do dwóch organizacji: CEEC – The Central and Eastern European Chamber of Commerce (będącej częścią EUROCHAM) oraz do BEN – Business Executive Network Vietnam.

The Central and Eastern European Chamber of Commerce in Vietnam wspiera europejsko-wietnamskie stosunki gospodarcze koncentrując się, jak sama nazwa wskazuje, na państwach Europy Środkowo-Wschodniej.

Łukasz Kozłowski z Wczasywazji.pl
BEN meeting

Business Executive Network Vietnam to organizacja skupiająca liderów biznesu w Wietnamie – prężnie działająca, dynamiczna grupa, łącząca wiele branż. To kolejna szansa na zdobycie inspirujących kontaktów, wymianę doświadczeń i udział w wysokiej jakości szkoleniach.

Wietnam (jak i cała Azja) to niezwykle atrakcyjne miejsce do inwestowania i doskonały partner handlowy dla europejskiego biznesu – z przyjemnością będziemy dzielić się z Wami wiedzą i naszym doświadczeniem w tym zakresie.

Niestrudzenie więc działamy, rozwijamy się i poszerzamy kontakty, a wszystko po to, żeby oferować Wam coraz lepszą jakość usług turystycznych jako Wczasywazji.pl oraz MICE i Business jako MakeYourAsia.

BEN
EUROCHAM
CEEC
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!