PHAN THỊ TRÚC NGÂN

Senior Travel Specialist

Artystyczna dusza

Ngan jest lokalną przewodniczką z wieloletnim doświadczeniem, która kocha ludzi i kulturę Wietnamu. W wolnym czasie z pasją odkrywa szczególnie ciekawe, ukryte atrakcje w całym Wietnamie. Ngan pasjonuje się również sztuką i uwielbia rysować. Najprawdopodobniej spotkasz ją ze szkicownikiem w dłoni, pijącą przynajmniej siódmą kubek kawy z przyjaciółmi i marzącą o kolejnych przygodach.

  Co mówią o Ngan uczestnicy wycieczek?

  Śmiało mogę polecić firmę. Podróżowaliśmy przez prawie dwa tygodnie. Cały czas czuliśmy się dobrze zaopiekowani. Na pochwalę zasługuje też elastyczność firmy i szybkość zmian jakie proponowaliśmy. Szczególne podziękowania za profesjonalizm i wyjątkowe zaangażowanie oraz wiedzę należą się Ngân.

  Bardzo Wam dziękuję za zorganizowanie wyjazdu! Jesteście profesjonalistami, daliście nam wspaniałą przygodę oraz poczucie bezpieczeństwa! Zawsze byliście na czas. Wasz zespół rewelacyjny, szczególnie Ngan.

  Mieliśmy świetną wycieczkę do tuneli Cu Chi w kwietniu 2022. Nie było łatwo to zorganizować, ponieważ poprosiliśmy o to w bardzo krótkim czasie. Niemniej jednak zespołowi MakeYourAsia udało się zorganizować niezapomniane wrażenia i dzięki temu dowiedzieliśmy się wielu interesujących faktów na temat tego wyjątkowego miejsca miejsce. Mogę je gorąco polecić.

  Sprawdź, co Ngan wie o Azji Południowo-Wschodniej:

  Świątynia Niebiańskiej Pani w Sajgonie - Ok!Azja

  Świątynia Niebiańskiej Pani - zwiedź ją z Ngan! W tym odcinku Ok!Azja Ngan zabierze Was…

  Poranek w Sajgonie z Ngan - co zjeść i czego się napić? - Ok!Azja

  Poranek w Sajgonie z Ngan - co zjeść i czego się napić? - Ok!Azja Ngan,…
  Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!