fbpx

Bangkok

 • Tuk-tuk w Bangkoku

  8 rzeczy, które trzeba zrobić w Bangkoku

  Pisaliśmy już o rzeczach, które warto zrobić w Sajgonie i okolicach, teraz czas na Bangkok. Jakich atrakcji nie można ominąć w tym kolorowym i tętniącym życiem Mieście Aniołów? Nie brakuje tu intrygujących miejsc, ale mała ściąga przyda się każdemu.

 • Pływający targ, Bangkok

  Bangkok – stolica Tajlandii, Miasto Aniołów i wspaniałych zabytków

  Bangkok, czyli Miasto Aniołów, to tętniąca życiem stolica Tajlandii. Oprócz ciekawych zabytków, pięknie zdobionych świątyń, lubimy obserwować zwyczajne życie mieszkańców oraz smakować tak popularnych tutaj ulicznych dań.

 • Piaszczysta plaża Krabi

  Kiedy jechać do Tajlandii?

  Tajlandia nazywana jest Krainą Uśmiechu. Znana jest z wyśmienitej, pikantnej kuchni, piaszczystych plaż i lazurowych wód, pięknych świątyń oraz przyjaznych, uśmiechniętych ludzi. Tajlandia często wybierana jest jako kierunek podróży ze względu na pogodę – jest to miejsce, które można odwiedzić przez cały rok.

 • Sklepy w Bangkoku

  Targowanie sie w Bangkoku

  Zakupy są nieodłącznym elementem podróżowania, a Tajlandia zajmuje szczególne miejsce na mapie zakupowych rajów. Z przyjemnością dotykamy, wąchamy i kosztujemy przedmiotów pożądania na tutejszych targach, choć często ich cenę musimy sobie wynegocjować.