Birma i jej najpiękniejsze zakątki z Wczasywazji.pl

 • Bajeczne balony nad Bagan w Birmie

  Mjanma/Birma – podróż do krainy złotych pagód

  Mjanma (Myanma), wciąż nazywana również Birmą, przez wielu podróżników uważana jest za najpiękniejszy azjatycki kraj. Wciąż jeszcze mało popularna, wciąż mało odkryta, mało zniszczona przez turystów. Wyrusz w podróż i poznaj Mjanmę z nami!

 • blank Wczasy w Birmie – pomysł na nietuzinkowe wakacje w Azji

  Mjanma/Birma – Wycieczki

  Nasze wyjątkowe, autorskie programy wycieczek dla Mjanmy/Birmy są już w przygotowaniu i opracowywaniu. Niedługo je tutaj dla Państwa zaprezentujemy! Aktualnie wszystkie programy układamy pod indywidualne zamówienie.

 • Yangon

  Podróż do Birmy – Yangon – marzenia się spełniają!

  Nasza koleżanka i blogerka, Małgosia Ruszkowska, postanowiła podzielić się z Wami swoimi marzeniami o i pierwszymi wrażeniami z, tak niegdyś niedostępnej, Mjanmy:

 • Mandalay

  Pożegnanie z Birmą

  Zapraszamy na kolejny, krótki felieton Małgosi Ruszkowskiej, dotyczący jej wrażeń z Mjanmy. Wcześniej chłonęliśmy atmosferę Yangonu, teraz czas na Mandalay. To niesamowite, jak autorka trafnie i sugestywnie ujmuje w słowa klimat tego zakątka świata:

 • blank Wczasy w Birmie – pomysł na nietuzinkowe wakacje w Azji

  Rangun – dawna stolica Mjanmy, start i meta każdej podróży po Birmie

  Choć Rangun już od ponad 10 lat nie jest stolicą kraju, nadal stanowi najważniejszy ośrodek kulturalny i gospodarczy Mjanmy/Birmy (główny port morski i jedyne w kraju lotnisko międzynarodowe). Każda wyprawa do Birmy zaczyna się i kończy w Rangun.

 • Most U-Bein

  Top 8 Birma, czyli co warto zrobić w Birmie

  Były już wpisy poświęcone największym atrakcjom Kambodży, Wietnamu czy Tajlandii, teraz czas na tzw. „must do" w Birmie. Lot balonem, rejs po słynnym jeziorze Inle, a może spacer po moście U-Bein? Oto lista popularnych atrakcji, które koniecznie trzeba zaliczyć podczas wyprawy do Birmy!

 • Połów ryb w Birmie

  Wiza do Birmy / update: kwiecień 2019

  Sprawa wiz do Birmy jest trochę skomplikowana, za co odpowiedzialność ponosi rządząca krajem wojskowa junta, która w 2010 roku zniosła możliwość uzyskania wiz na lotnisku w Yangon. Wśród ogólnego zamieszania w kwestii wizowej, jedno jest pewne – jadąc do Birmypodlegamy obowiązkowi wizowemu.

Wczasywazji.pl to biuro ciekawszych podróży. Niezależnie od tego, czy podróżujecie w małej czy dużej grupie, z dziećmi czy bez – z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje. Jeśli marzą się Wam niezapomniane wakacje, pełne wrażeń wczasy zagraniczne czy wycieczka życia – pomożemy urzeczywistnić Wasze marzenia. Zapraszamy do odwiedzenia Azji Południowo-Wschodniej razem z nami.

Wczasywazji.pl

kontakt Azja: Room 5, Floor 24, Pearl Plaza Tower, 561A Dien Bien Phu Street, Ward 25, District Binh Thanh, Ho Chi Minh City, Vietnam.
+ 84 764 624 085
kontakt@wczasywazji.pl

 

kontakt Polska: Kalinowa 50, 05-830 Nadarzyn 
  +48 509 750 570 
  kontakt@wczasywazji.pl