tr?id=454621601398775&ev=PageView&noscript=1 Laos – co warto zobaczyć? Informacje o kraju i wycieczki

Laos

 • Tarantule a-ping - Kambodża

  12 najobrzydliwszych przysmaków kuchni azjatyckiej

  Pamiętacie amerykańskie reality show „Fear Factor" („Nieustraszeni"), w którym uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami i własnym strachem? Jednym z bardziej mrożących krew w żyłach wyzwań było zjedzenie obrzydliwego specjału.

 • kiedy-jechac-do-azji-wietnam-we-wrzesniu Laos – co warto zobaczyć? Informacje o kraju i wycieczki

  Kiedy jechać do Azji?

  Kiedy jechać do Azji? Jakiej pogody spodziewać się w Azji? Kiedy w Azji nie pada? Kiedy pogoda najbardziej sprzyja komfortowemu wypoczynkowi i zwiedzaniu? – to pytania, które zadaje sobie wielu turystów planujących egzotyczną podróż, a na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

 • laos-swiatynia Laos – co warto zobaczyć? Informacje o kraju i wycieczki

  Laos – Wycieczki

  Nasze wyjątkowe, autorskie programy wycieczek do Laosu są właśnie w przygotowaniu i opracowaniu. Wkrótce zaprezentujemy Państwu je wszystkie! Aktualnie większość programów układamy pod indywidualne zamówienie klienta.

 • Śladami Azja Express

  Śladami Azja Express

  Jesienią 2016 roku mieliśmy okazję obejrzeć w telewizji Azja Express. Program kręcono w Azji, a dokładnie w czterech krajach: Wietnamie, Laosie, Kambodży i Tajlandii. Udział w nim wzięli polscy celebryci wraz z przyjaciółmi.

 • Patuxai w Wientian

  Wientian – stolica Laosu i "Miasto Drewna Sandałowego"

  Wientian, czyli w tłumaczeniu „Miasto Drewna Sandałowego” jest niezwykle urokliwym miastem, do którego szczerze warto się wybrać na wycieczkę. Jest niewielkie, spokojne i… bardzo upalne.

 • Trzeci Most Przyjaźni Tajsko-Laotańskiej

  Wiza Laos

  Jeśli marzy nam się podróż do Laosu, w pierwszej kolejności musimy pomyśleć o wizie. Na szczęście praktyka pokazuje, że nie ma problemu z jej zdobyciem, choć zawsze przyda się garść informacji praktycznych oraz nawyk śledzenia najnowszych doniesień w wizowej dziedzinie.