Malezja

 • Zielona stolica Malezji

  Atrakcje Kuala Lumpur – zwiedzamy stolicę Malezji

  Kuala Lumpur to stolica i największe miasto Malezji, które – ze względu na swój zróżnicowany charakter – ma do zaoferowania całe mnóstwo atrakcji: lśniące w słońcu drapacze chmur, perełki architektoniczne z czasów kolonialnych, ciekawe muzea i galerie, klimatyczne kawiarnie i kuszące restauracje oraz elementy egzotycznej przyrody.

 • Kuchnia wege w Azji

  Azjatycka kuchnia wegetariańska

  O ile w Polsce nie mam problemu z kupowaniem czy przygotowywaniem potraw, tak w podróży nie jest już tak łatwo. Po pierwsze: nazwy bywają mylące, po drugie: kelnerzy albo sprzedawcy kłamią, po trzecie: dominują głównie potrawy z dodatkiem mięsa. 

 • Nosale w Borneo

  Borneo – jedna wyspa, trzy kraje i unikalna przyroda

  Trzy kraje na jednej wyspie? Jak łatwo się domyślić: mowa o Borneo. Jeszcze do niedawna Borneo nazywane było „płucami” świata. Czy tak jest nadal? Turyści pokochali tę wyspę za cudownie zielone krajobrazy i niespotykaną faunę, ale czy wiedzą, z jakimi problemami boryka się Borneo? Na te i więcej pytań znajdziecie odpowiedź w poniższym tekście.

 • Durian

  Dziwne owoce egzotyczne z Azji

  Z czego słynie Azja? Oczywiście z egzotycznych owoców! Smaczne, soczyste, o dziwnych kształtach i nazwach. Sprzedawane na wszystkich bazarach w całości albo już obrane i pokrojone. Nic, tylko jeść! Zobacz na jakie dziwne owoce można trafić w Tajlandii, Wietnamie, Malezji czy Kambodży!

 • blank Malezja – ciekawe miejsca, wycieczki

  Kiedy jechać do Azji?

  Kiedy jechać do Azji? Jakiej pogody spodziewać się w Azji? Kiedy w Azji nie pada? Kiedy pogoda najbardziej sprzyja komfortowemu wypoczynkowi i zwiedzaniu? – to pytania, które zadaje sobie wielu turystów planujących egzotyczną podróż, a na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

 • Nocna panorama Kuala Lumpur

  Kuala Lumpur – wielobarwny mix tradycji i nowoczesności

  Stolica Malezji to wielobarwna mieszanka kultur i stylów, gdzie tradycja miesza się z nowoczesnością. Obok wysokich, lśniących wieżowców i ogromnych domów handlowych, dostrzeżemy architekturę kolonialną, chińskie i hinduistyczne świątynie oraz meczety.

 • Wieże Petronas w Kuala Lumpur

  Malezja – pełna przygód podróż do świata kontrastów i niespodzianek

  Malezja to kraj pełen zaskakujących kontrastów, idealny na pierwsze wakacje w Azji. Nowoczesne drapacze chmur i kolorowe, tętniące życiem ulice Kuala Lumpur konkurują tu z cichymi wysepkami o pięknych plażach i egzotyczną florą i fauną wyspy Borneo.

 • Podniebny most Langkawi Sky Bridge w Malezji

  Malezja – Wycieczki

  Nasze wyjątkowe, autorskie programy wycieczek dla Malezji są już w przygotowaniu i opracowywaniu. Niedługo je tutaj dla Państwa zaprezentujemy! Aktualnie wszystkie programy układamy pod indywidualne zamówienie.

 • Flaga Malezji

  Wiza do Malezji

  W Malezji obowiązuje ruch wizowy, jednakże polscy turyści, którzy pragną odpocząć w egzotycznej scenerii Malezji – a ich pobyt tam nie będzie dłuższy niż trzy kolejne miesiące – mogą spokojnie wybrać się w podróż bez konieczności posiadania wizy.

Wczasywazji.pl to biuro ciekawszych podróży. Niezależnie od tego, czy podróżujecie w małej czy dużej grupie, z dziećmi czy bez – z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje. Jeśli marzą się Wam niezapomniane wakacje, pełne wrażeń wczasy zagraniczne czy wycieczka życia – pomożemy urzeczywistnić Wasze marzenia. Zapraszamy do odwiedzenia Azji Południowo-Wschodniej razem z nami.

Wczasywazji.pl

kontakt Azja: Room 5, Floor 24, Pearl Plaza Tower, 561A Dien Bien Phu Street, Ward 25, District Binh Thanh, Ho Chi Minh City, Vietnam.
+ 84 764 624 085
kontakt@wczasywazji.pl

 

kontakt Polska: Kalinowa 50, 05-830 Nadarzyn 
  +48 509 750 570 
  kontakt@wczasywazji.pl