fbpx

​Projekt „Przez Azję" to duża, dwutygodniowa wyprawa, którą mieliśmy okazję zorganizować na przełomie listopada i grudnia 2016 roku i z pewnością jeszcze to powtórzymy! W materiałach wideo możecie podejrzeć, jak bawiła się nasza ekipa.

To nasz autorski program wycieczki przez trzy kraje Azji Południowo-Wschodniej: Tajlandię, Kambodżę i Wietnam oraz ich trzy kluczowe miasta: Bangkok, Phnom Penh i Sajgon.

Emocjonująca wycieczka przez Azję - Tajlandia

Oczywiście program jest wzbogacony także o inne zakątki, których nie sposób ominąć, m. in.: wodospady Erawan w Tajlandii, Siem Reap z kompleksem świątyń Angkoru w Kambodży czy bajeczne Da Lat i nadmorski kurort Mui Ne w Wietnamie.

Zapraszamy na serię filmów z tej podróży, którą otwiera Tajlandia, a zamyka Wietnam (ten ostatni, z racji spiętrzenia atrakcji i wrażeń, zajmuje aż dwa odcinki).

Wszystkie filmy z tej serii znajdziecie pod tagiem #Przez Azję.

Na powyższym filmie macie okazję podejrzeć, jak nasza ekipa spędzała czas w Tajlandii. Gwarne ulice Bangkoku, buddyjskie świątynie, przejażdżki tuk-tukiem i „przepływki" kanałami (a to łodzią motorową, a to tratwą) – to motywy wiodące tej historii. Nie zabraknie też kultowych kokosów ze słomką, przejażdżki na grzbiecie słonia i zmywania trudów podróży w wartkich strumieniach wodospadów.