Ciekawe i mało popularne miejsca w Sajgonie

Marzą Ci się wakacje w Wietnamie i spędzenie kilku dni w Sajgonie? Świetnie się składa! W swojej ofercie mamy wiele ciekawych wycieczek, np. nocny Sajgon czy dwudniową wycieczkę po Sajgonie i okolicach. Są jednak takie miejsca w Ho Chi Minh City, do których można dotrzeć bez przewodnika. Krzysztof Michałowski z naszego zespołu zabierze Cię w swoje ulubione miejsca w Sajgonie.

Sajgon kojarzy się turystom z takimi miejscami, jak np. budynek Poczty Głównej, Pałac Niepodległości, Katedra Notre Dame czy Muzeum Pozostałości Wojennych. Jest tu jednak wiele ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc o bardzo dużym znaczeniu historycznym.

Poranny trening Łukasza
 Co skrywa Sajgon?

Spędzając kilka czy nawet kilkanaście dni w Sajgonie, nie sposób wszystkiego zobaczyć. Przy ograniczonym czasie wybór zazwyczaj pada na najpopularniejsze atrakcje i wiele bardzo ciekawych miejsc jest pomijanych. Krzysztof w krótkim filmie pokazuje, gdzie warto się udać w mieście Ho Chi Minha!

Jednym z takich miejsc jest Rynek Tân Định, znajdujący się w dzielnicy trzeciej. Nazywany jest często bazarem dla bogaczy. Dlaczego? Tego dowiesz się z naszego filmu. 

Do jakich jeszcze miejsc zabierze Cię Krzysztof?

  • Kościół Tân Định
  • Pomnik Thích Quảng Đức
  • Kawiarnia Cheo Leo

Jeśli chciałbyś zobaczyć ciekawe miejsca w Sajgonie, które możesz sam odwiedzić - koniecznie zobacz nasz najnowszy film  kanale na YouTube Ok!Azja. Pamiętaj, że mamy wiele innych, ciekawych filmów i rozmów, m.in. o mniejszościach narodowych Wietnamu, porannych treningach sajgończyków czy wspomnieniach Adriana z wietnamskiej telewizji.

Zapraszamy!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!