Wietnam – Sajgon i Delta Mekongu (część 3. wycieczki „Przez Azję”)


Zapraszamy na trzecią część relacji z naszej szalonej, dwutygodniowej wyprawy pod kryptonimem: "Przez Azję". Tym razem eksplorujemy Wietnam, a filmy z poprzednich etapów podróży znajdziecie tutaj. Nasza ekipa miała okazję zobaczyć ciekawe zakątki Wietnamu i dobrze zjeść!


Chwila refleksji w Delcie Mekongu
Zwiedzanie Sajgonu (Ho Chi Minh City)
Odrobina orzeźwienia podczas zwiedzania Delty Mekongu

Jak to robimy w Wietnamie?

Można śledzić nasz fanpage, można zapoznać się z ofertą, można czytać relacje, przejrzeć opinie i rzucić okiem na galerię, ale nic, powtarzam: nic, nie zastąpi obrazu w ruchu, dzięki któremu zobaczycie, jak organizujemy wycieczki i jak bawią się z nami poszczególne ekipy – czyli: jak to robimy w Wietnamie (oraz oczywiście w innych krajach Azji Południowo-Wschodniej, ale to już w innych materiałach).

Pozytywna muzyka jest doskonałym tłem tej azjatyckiej przygody, widoczny w tle Wietnam zdaje się wołać: „Jeszcze cię tu nie ma?!", a miny bohaterów filmiku wskazują jednoznacznie, że nudzić się nie było im dane. Zobaczcie sami: będzie się działo!

Czy kask pasuje do sztormiaka?

Tak można spędzić czas przyjeżdżając do Wietnamu na przełomie listopada i grudnia. W tle zobaczycie m. in. Ho Chi Minh City i Deltę Mekongu.

Niech hasła: "Nocny Sajgon", "czy kask pasuje do sztormiaka?" i "jak smakuje balut?" będą dla Was małą zachętą, żeby zobaczyć ten materiał.


Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!