• Home
  • Wietnam
  • Wietnam – Sajgon i Delta Mekongu (część 3. wycieczki „Przez Azję”)

Wietnam – Sajgon i Delta Mekongu (część 3. wycieczki „Przez Azję”)


Zapraszamy na trzecią część relacji z naszej szalonej, dwutygodniowej wyprawy pod kryptonimem: "Przez Azję". Tym razem eksplorujemy Wietnam, a filmy z poprzednich etapów podróży znajdziecie tutaj. Nasza ekipa miała okazję zobaczyć ciekawe zakątki Wietnamu i dobrze zjeść!


Chwila refleksji w Delcie Mekongu
Zwiedzanie Sajgonu (Ho Chi Minh City)
Odrobina orzeźwienia podczas zwiedzania Delty Mekongu

Jak to robimy w Wietnamie?

Można śledzić nasz fanpage, można zapoznać się z ofertą, można czytać relacje, przejrzeć opinie i rzucić okiem na galerię, ale nic, powtarzam: nic, nie zastąpi obrazu w ruchu, dzięki któremu zobaczycie, jak organizujemy wycieczki i jak bawią się z nami poszczególne ekipy – czyli: jak to robimy w Wietnamie (oraz oczywiście w innych krajach Azji Południowo-Wschodniej, ale to już w innych materiałach).

Pozytywna muzyka jest doskonałym tłem tej azjatyckiej przygody, widoczny w tle Wietnam zdaje się wołać: „Jeszcze cię tu nie ma?!", a miny bohaterów filmiku wskazują jednoznacznie, że nudzić się nie było im dane. Zobaczcie sami: będzie się działo!

Czy kask pasuje do sztormiaka?

Tak można spędzić czas przyjeżdżając do Wietnamu na przełomie listopada i grudnia. W tle zobaczycie m. in. Ho Chi Minh City i Deltę Mekongu.

Niech hasła: "Nocny Sajgon", "czy kask pasuje do sztormiaka?" i "jak smakuje balut?" będą dla Was małą zachętą, żeby zobaczyć ten materiał.


Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.