Zapraszamy na trzecią część relacji z naszej szalonej, dwutygodniowej wyprawy pod kryptonimem: "Przez Azję". Tym razem eksplorujemy Wietnam, a filmy z poprzednich etapów podróży znajdziecie tutaj. Nasza ekipa miała okazję zobaczyć ciekawe zakątki Wietnamu i dobrze zjeść!

Kadry z Wietnamu - wycieczka Przez Azję

Można śledzić nasz fanpage, można zapoznać się z ofertą, można czytać relacje, przejrzeć opinie i rzucić okiem na galerię, ale nic, powtarzam: nic, nie zastąpi obrazu w ruchu, dzięki któremu zobaczycie, jak organizujemy wycieczki i jak bawią się z nami poszczególne ekipy – czyli jak to robimy w Wietnamie (oraz oczywiście w innych krajach Azji Południowo-Wschodniej, ale to już w innych materiałach).

Pozytywna muzyka jest doskonałym tłem tej azjatyckiej przygody, widoczny w tle Wietnam zdaje się wołać: „Jeszcze cię tu nie ma?!", a miny bohaterów filmiku wskazują jednoznacznie, że nudzić się nie było im dane.

Zobaczcie sami: będzie się działo!

Tak można spędzić czas przyjeżdżając do Wietnamu na przełomie listopada i grudnia. W tle zobaczycie m. in. Ho Chi Minh City i Deltę Mekongu.

Niech hasła: "Nocny Sajgon", "czy kask pasuje do sztormiaka?" i "jak smakuje balut?" będą dla Was małą zachętą, żeby zobaczyć ten materiał.