Ostatnio mieliśmy okazję oprowadzić niesamowicie pozytywną, 13-osobową ekipę po Sajgonie i jego okolicach. Czy wyprawa była udana, niech poświadczą powyższe zdjęcia. Wszechobecne uśmiechy mówią chyba same za siebie? ;)

Jedną z opcji w naszej ofercie jest organizowanie wycieczek fakultatywnych dla osób przebywających już w Wietnamie na własną rękę lub z biurem podróży.

Szczególnie chętnie zabieramy podróżnych do Sajgonu (Ho Chi Minh City) – to w końcu nasz drugi dom i tu bije serce zespołu Wczasywazji.pl. A kto lepiej pokaże Wam najciekawsze oblicze miasta niż „swojak"? Swój-ojczyźniany i swój-sajgoński.

Sajgon na wesoło (na zdjęciu: Łukasz Kozłowski)

A jeśli Sajgon, to już obowiązkowo Delta Mekongu z jej kanałami, długimi łodziami, słomkowymi kapeluszami i lokalnymi manufakturami.

Po trudach podróży – zasłużony odpoczynek i posiłek w sprawdzonej knajpce. Niezawodnie pyszny i sycący, bo zabieramy Was tylko tam, gdzie posilają się miejscowi, gdzie sami jadamy i gdzie właściciele są nam dobrze znani.

Polecamy się zatem i jako organizatorzy całych wycieczek objazdowych i jako przewodnicy w mniejszych jedno- lub dwudniowych wypadach do wybranych miejscowości.

delta-mekongu-fabryka-cegiel

delta-mekongu-fabryka-cegiel

delta-mekongu-nasza-ekipa

delta-mekongu-nasza-ekipa

delta-mekongu-wycieczka

delta-mekongu-wycieczka

dzien-w-sajgonie-pakiet

dzien-w-sajgonie-pakiet

komu-riksze

komu-riksze

nasza-ekipa-i-wujek-Ho

nasza-ekipa-i-wujek-Ho