• Połów ryb w Birmie

  Wiza do Birmy / update: kwiecień 2019

  Sprawa wiz do Birmy jest trochę skomplikowana, za co odpowiedzialność ponosi rządząca krajem wojskowa junta, która w 2010 roku zniosła możliwość uzyskania wiz na lotnisku w Yangon. Wśród ogólnego zamieszania w kwestii wizowej, jedno jest pewne – jadąc do Birmypodlegamy obowiązkowi wizowemu.

 • Wybrzeże Indonezji

  Wiza do Indonezji

  10 czerwca 2015 roku rząd indonezyjski uruchomił politykę wizową dla osób odwiedzających Indonezję. Obywatele 45 krajów, w tym również  Polacy nie muszą więc posiadać wizy, aby wybrać sie na wczasy do Indonezji. Warunkiem jest, że pobyt nie będzie dłuższy niż 30 dni.

 • Wiza do Kambodży

  Wiza do Kambodży / update: kwiecień 2019

  W Królestwie Kambodży obowiązuje ruch wizowy, jednakże polscy turyści wybierający sie do tego kraju, nie powinni mieć problemów z wyrobieniem potrzebnego dokumentu. Wizę turystyczną do Kambodży można uzyskać w ambasadzie, przez internet lub bezpośrednio na lotnisku czy lądowym przejściu granicznym.

 • Flaga Malezji

  Wiza do Malezji

  W Malezji obowiązuje ruch wizowy, jednakże polscy turyści, którzy pragną odpocząć w egzotycznej scenerii Malezji – a ich pobyt tam nie będzie dłuższy niż trzy kolejne miesiące – mogą spokojnie wybrać się w podróż bez konieczności posiadania wizy.

 • Nepal - Katmandu

  Wiza do Nepalu

  W Nepalu obowiązuje ruch wizowy, dlatego też każdy obywatel Polski, któremu marzy się podróż do egzotycznego Nepalu i trekking w najwyższych górach światach musi posiadać wizę. Za brak odpowiedniego dokumentu grozić może kara grzywny lub więzienia.

 • Plaża Phra Nang w Tajlandii

  Wiza do Tajlandii / update: kwiecień 2019

  Jeśli zamierzamy spędzić w Tajlandii urlop, będziemy potrzebowali wizy, choć istnieje odstępstwo od tego obowiązku. Od sierpnia 2011 Tajlandia zniosła obowiązek wizowy dla obywateli Polski, których pobyt w tym kraju nie będzie dłuższy niż miesiąc.

 • Wiza do Wietnamu

  Wiza do Wietnamu / update: kwiecień 2019

  Obywateli Rzeczpospolitej Polskiej wybierających się do Socjalistycznej Republiki Wietnamu obowiązuje wiza. To oznacza, że jeśli wybieramy się w podróż do Wietnamu, musimy postarać się o odpowiedni dokument. Wietnam bardzo surowo przestrzega umów i tylko z niektórymi państwami zawarł porozumienia o ruchu bezwizowym.

 • Trzeci Most Przyjaźni Tajsko-Laotańskiej

  Wiza Laos / update: kwiecień 2019

  Jeśli marzy nam się podróż do Laosu, w pierwszej kolejności musimy pomyśleć o wizie. Na szczęście praktyka pokazuje, że nie ma problemu z jej zdobyciem, choć zawsze przyda się garść informacji praktycznych oraz nawyk śledzenia najnowszych doniesień w wizowej dziedzinie.

 • Wizy do krajów azjatyckich - najnowsze informacje na wczasywazji.pl

  Wiza na Filipiny / update: maj 2019

  Ogólnie rzecz biorąc na Filipinach obowiązuje ruch wizowy, jednakże aby udać się na Filipiny w celach turystycznych na okres maksymalnie 30 dni, obywatele Rzeczpospolitej Polskiej nie potrzebują wizy. Na przejściu granicznym otrzymamy po prostu odpowiedni stempel w paszporcie.

 • wiza-singapur-cover Wizy turystyczne i biznesowe do Azji.

  Wiza Singapur / update: kwiecień 2019

  Tytuł nieco przewrotny, bo jeśli zastanawiacie się, czy polscy obywatele muszą posiadać wizę, aby wyjechać do Singapuru, odpowiedź brzmi: nie.

Wczasywazji.pl to biuro ciekawszych podróży. Niezależnie od tego, czy podróżujecie w małej czy dużej grupie, z dziećmi czy bez – z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje. Jeśli marzą się Wam niezapomniane wakacje, pełne wrażeń wczasy zagraniczne czy wycieczka życia – pomożemy urzeczywistnić Wasze marzenia. Zapraszamy do odwiedzenia Azji Południowo-Wschodniej razem z nami.

Wczasywazji.pl

  kontakt Azja: Dien Bien Phu 548/44, Phuong 21, Binh Thanh, Ho Chi Minh City, Vietnam
  +84 764 624 085
  kontakt@wczasywazji.pl

 

kontakt Polska: Kalinowa 50, 05-830 Nadarzyn 
  +48 509 750 570 
  kontakt@wczasywazji.pl