Wycieczki do Azji dla firm. Wycieczki integracyjne i służbowe

Azja dla Firm – oferta współpracy dla biur podróży i agencji eventowych.

Prowadzisz biuro podróży i chciałbyś wzbogacić swoją ofertę o unikatowe wyprawy do Azji? Organizujesz eventy i wyjazdy integracyjne, szukasz unikalnych miejsc i atrakcji, jakich nie ma konkurencja?  Potrzebujesz pomocy osoby, która poprowadziłby albo zorganizowała Twoje wycieczki w Azji? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś.

Przenosimy podróże do Azji na wyższy poziom. Kompleksowo zorganizujemy wyjazd, oficjalną wesprzemy w organizacji wyjazdów, logistyki oraz formalnościach.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Zorganizować kompleksowo wyjazd w oparciu o nasze autorskie programy,
  • Przygotować wyjazd  zgodnie z Twoimi wytycznymi (standard zakwaterowania, transfery, zwiedzanie, przewodnik).
  • Doradzić, co warto uwzględnić w programie, na co zwrócić uwagę, jakie atrakcje wybrać.
  • Przygotować materiały przedwyjazdowe (informacje praktyczne mini-przewodniki etc.)
  • Pomoc w formalnościach wizowych.

Zapraszamy do współpracy


Wczasywazji.pl to biuro ciekawszych podróży. Niezależnie od tego, czy podróżujecie w małej czy dużej grupie, z dziećmi czy bez – z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje. Jeśli marzą się Wam niezapomniane wakacje, pełne wrażeń wczasy zagraniczne czy wycieczka życia – pomożemy urzeczywistnić Wasze marzenia. Zapraszamy do odwiedzenia Azji Południowo-Wschodniej razem z nami.

Wczasywazji.pl

kontakt Azja: Room 5, Floor 24, Pearl Plaza Tower, 561A Dien Bien Phu Street, Ward 25, District Binh Thanh, Ho Chi Minh City, Vietnam.
+ 84 764 624 085
kontakt@wczasywazji.pl