plażowanie i zwiedzanie  na filipinach

Rajski wypoczynek na wyspie Bohol


Czekoladowe wzgórza na Filipinach
 • Czas trwania

  ustalamy indywidualnie

 • Zaczynamy w

  Panglao

 • Kończymy w

  Panglao

 • Jakie kraje odwiedzisz

 • wielkość grupy

  minimum 2 osoby
 • Cena

  Każdą wycieczkę wyceniamy indywidualnie - wyjazdy różnią się ilością osób, wybranymi hotelami oraz atrakcjami. Napisz do nas!

Magiczne czekoladowe wzgórza, a za nimi białe plaże i błękitne morze z delfinami... Bohol to wyspa pełna atrakcji oraz tajemnic, które możecie odkryć razem z nami w trakcie wypoczynku na wyspie.

Filipińska wyspa Bohol to idealne miejsce na rajski odpoczynek połączony z aktywnością. Przepiękne białe plaże Panglao, krystalicznie czysta woda i mnóstwo atrakcji czynią tę wyspę idealnym miejscem relaksu po naszym aktywnym programie na wyspie Luzon lub jako element programu zwiedzania regionu Visayas. 

Dobierzemy dla Ciebie i Twojej rodziny lub grupy przyjaciół idealny resort, który będzie komfortową bazą wypadową do wspólnego odkrywania tajemnic tej wyspy. A jeśli wciąż będzie Ci mało wyspiarskich klimatów, zapraszamy również na Palawan!

   W Bohol poczujesz się jak w raju w sekundę! Gorący, biały piasek, ciepła i przejrzysta woda, a w oddali skaczące delfiny... Do tego piękne i dzikie miejsca na wyspie, które czekają na odkrycie!   

- Krzysiek Michałowski, Tour Leader Wczasywazji.pl

Przeżyjesz to z nami!
  • Wypoczniesz na wyjątkowo pięknych plażach Panglao
  • Spróbujesz przepysznej kuchni regionu Visayas
  • Wybierzesz się na jedną z wycieczek, na których odkryjesz tajemnice wyspy
  • Poznasz prawdziwe bezludne wyspy archipelagu
  • Wypatrzysz i zobaczysz dziko żyjące delfiny
Plan wycieczki:

POBYT NA WYSPIE

Wypoczynek na wyspie Bohol nie odbywa się na samej wyspie a na malutkiej, połączonej z nią groblą wyspie Panglao. Dostać się na nią możecie połączeniem lotniczym z Manili (od 2019 roku na samej wyspie działa lotnisko) lub promem z wyspy Cebu, gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko. Dzięki temu wypoczynek na Bohol jest idealnym dodatkiem do naszego dziewięciodniowego programu po wyspie Luzon (link). Wypoczywać będziecie w jednym ze sprawdzonych przez nas resortów o odpowiednim standardzie. Ustalamy to indywidualnie. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia.

Rajska plaża na Panglao

WYCIECZKA PO WYSPIE

Podczas pobytu na Boholu trzeba skorzystać z naszej jednodniowej wycieczki po samej wyspie. Czekają na Was przepiękne najmniejsze małpki świata - Tarsiery, które oglądać można w specjalnym rezerwacie. Zobaczymy magiczne “Czekoladowe Wzgórze”, nietypową formację skalną charakterystyczną dla wyspy. Będziecie mieli opcję skorzystania z 500 metrowego skyline’a a lunch zjemy podczas rejsu na rzece Loboc. Wycieczka rozplanowana jest na cały dzień a w jej trakcie mamy dla Was sporo niespodzianek!

Czekoladowe wzgórza na Bohol

W POSZUKIWANIU DELFINÓW

W trakcie pobytu na wyspie chcemy Was również zabrać łódką z samej plaży na poranne poszukiwanie delfinów. Wyruszymy w momencie pierwszego brzasku, by następnie na wodach regionu Visayas wypatrywać dziko żyjących delfinów. W 99% przypadków nam się to udaje 😊 Następnie dopłyniemy do małych bezlundych wysepek, przy których będziecie mieli okazję snorklingować wśród różnorodnej i kolorowej rafy koralowej Filipin. Lunch zjemy w formie pikniku na jednej z wysp i wrócimy do resortu w godzinach popołudniowych.

Rajska plaża na Bohol

CENA WYCIECZKI ZAWIERA

 • wszystkie posiłki, które wskażemy w programie
 • bilety wstępu do wymienionych w programie atrakcji
 • lokalnych przewodników anglojęzycznych podczas zwiedzania lub opcjonalnie polskiego pilota

CENA WYCIECZKI NIE ZAWIERA

 • ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
 • napiwków
 • wydatków osobistych
 • innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie
Wyjazdy z Wczasywazji.pl są zawsze wyjątkowe!

Plany wycieczek, które widzisz na tej stronie możesz z naszą pomocą modyfikować, dopasowując je do Twoich oczekiwań, grupy, z którą podróżujesz lub budżetu. Traktuj je jako gotowy przepis na udaną podróż lub inspirację do planowania dłuższego zwiedzania! Nie zapomnij, że z nami czekają Cię niezapomniane wrażenia!

klimat-wczasywazji

KLIMAT

Klimat Azji tworzą ludzie, atmosfera i inny od europejskiego styl życia. Mieszkamy tu od lat i chętnie podzielimy się swoimi wrażeniami!

kultura-wczasywazji

KULTURA

Od ruin starożytnych imperiów, przez złote świątynie i pomniki oraz pędzące metropolie - każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego w Azji!

kuchnia-wczasywazji

KUCHNIA

Pokażemy Ci nasze ulubione uliczne stragany i jadłodajnie, a Ty zanurzysz się w tysiącu smaków i odkryjesz kulinarne bogactwo regionu!

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Sprawdź nasze wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl są częścią Grupy MakeYourAsia zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.

Jesteśmy członkiem