fbpx

Instagramowa wycieczka na Bali

Bali Bali
Czas trwania: 1 dzień
Kierunki: Indonezja
Zaczynamy: Bali
Środki transportu: Busem
Kończymy: Bali
Języki: Polski i angielski

Marzą Wam się profesjonalne zdjęcia w najpiękniejszych zakątkach Bali? Podczas tej wycieczki będziecie mieli okazję odwiedzić cztery malownicze lokalizacje i zapozować przed fotografem, który uwieczni te niesamowite chwile.

Dokąd jedziemy?

Bali to jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych indonezyjskich wysp. Zachwyca cudownymi widokami i ciekawymi zabytkami.

Podczas tej jednodniowej wycieczki zabierzemy Was w cztery zachwycające, najbardziej fotogeniczne miejsca na Bali: do świątyni Uluwatu; na klif, z którego rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na Ocean; klubu, w którym zjecie pyszny lunch i odpoczniecie w basenie oraz piękną plażę Padang Padang.

Wycieczka ta powstała dla osób, które chciałyby podzielić się na Instagramie profesjonalnymi zdjęciami z najpiękniejszych miejsc na Bali.


 

  • Wizyta w Świątyni Uluwatu oraz sesja zdjęciowa na jej tle.
  • Sesja zdjęciowa na klifie.
  • Lunch.
  • Odpoczynek na plaży połączony z sesją zdjęciową.
  • Wielkość grupy: Ustalana indywidualnie.
  • Czas trwania: Wycieczka potrwa 8-10 godzin.
  • Początek i koniec: Odbieramy Was z hotelu i również po zakończeniu wycieczki odwozimy Was.
  • Pełna obsługa: W cenie zawarte są wszystkie elementy wymienione w programie.


PROGRAM WYCIECZKI:


SESJA ZDJĘCIOWA NA SZCZYCIE KLIFU

PROGRAM WYCIECZKI:SESJA ZDJĘCIOWA NA SZCZYCIE KLIFU
Startujemy! Odbierzemy Was około godz. 8.00 spod hotelu na Bali. Pierwszym miejscem, do którego się udamy jest świątynia Pura Lahur Uluwatu poświęcona duchom morza. Położona na szycie klifu, otoczona błękitnymi wodami Oceanu Indyjskiego. Znajduje się tu liczący ponad 1000 lat ołtarz. Codziennie przyjeżdża tu wielu turystów, dlatego przyjedziemy tu wcześnie rano, abyście stojąc przed obiektywem fotografa czuli się komfortowo.

Drugim punktem programu jest sesja zdjęciowa na 70-metrowym klifie. Stojąc tu można odnieść wrażenie, że jest to krawędź świata – zdjęcia z tego miejsca z pewnością wyjdą niesamowite.

DZIEŃ 2: KIERUNEK PLAŻA

DZIEŃ 2: KIERUNEK PLAŻA
Około południa udamy się na lunch, gdzie oprócz skosztowania wyśmienitych potraw kuchni balijskiej czeka też basen i bar w… skale. To jednak nie koniec naszej fotograficznej przygody, którą uwiecznicie na Instagramie. Nie może przecież zabraknąć sesji na białej, piaszczystej plaży na tle krystalicznego Oceanu. Na Padang Padang nie ma wielu turystów, bo dotrzeć tu można tylko stromymi schodami. Jest to czas na relaks i podziwianie przepięknego zachodu słońca.


Chcesz wiedzieć więcej?


Spodobał Ci się program, ale masz ochotę coś zmienić? Wyślij nam wiadomość, a my podsuniemy propozycje skrojone specjalnie pod Ciebie:

 

Zarezerwuj

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

+48 509 750 570 kontakt@wczasywazji.pl
Ważne informacje
- odbiór z hotelu na Bali
- bilety wstępu do wymienionych w programie atrakcji
- profesjonalną sesję zdjęciową zrobioną przez anglojęzycznego fotografa
- posiłki
- transfery klimatyzowanymi samochodami/busami
- przelotów do i na Bali
- ubezpieczenia
- wydatków osobistych (napiwków, dodatkowych napojów i posiłków, itp.)