tr?id=454621601398775&ev=PageView&noscript=1 Jednodniowa wycieczka do Delty Mekongu - Dzień pełen wrażeń!

Program poniżej jest naszą autorską propozycją, która może stać się inspiracją do stworzenia czegoś nowego, skrojonego na miarę. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub na adres e-mail: kontakt@wczasywazji.pl w celu ustalenia indywidualnego programu zwiedzania Wietnamu.

Dzień w Delcie Mekongu – jednodniowa wycieczka do Delty Mekongu

1.DZIEN-W-DELCIE Jednodniowa wycieczka do Delty Mekongu - Dzień pełen wrażeń!
Kierunek Delta Mekongu Birma Saigon
Kategoria krótkie programy
Długość całodniowe
Przewodnik Polski Angielski

Właśnie wylądowałeś w Sajgonie, trochę spontanicznie, trochę bez planu i zastanawiasz się, gdzie by tu wyskoczyć? Z pewnością nie raz słyszałeś, że odwiedzając Wietnam Południowy grzechem byłoby nie zahaczyć o słynną Deltę

Dokąd jedziemy?

Mekong, nazywany też „Rzeką Dziewięciu Smoków”, jest najdłuższą rzeką na Półwyspie Indochińskim. Delta Mekongu to rejon niezwykły, o niepowtarzalnym krajobrazie, który współtworzą liczne odnogi i kanały w brunatnozielonym kolorze, po których pływają wąskie łodzie. Tu życie toczy się wokół wody...

Cóż, to prawda. Istnieje kilka „przepisów” na Deltę – my proponujemy Ci nasz sprawdzony, autentyczny, w doborowym towarzystwie. Możesz wyskoczyć z nami na jeden dzień lub wpisać sobie tę wycieczkę w program większej wyprawy organizowanej pod naszymi skrzydłami.

To co, kapelusz na głowę i ruszamy?


Z Sajgonu do Delty Mekongu - mapa wycieczki


Zobaczcie jak możecie spędzić czas z nami:

Tuk tukiem w Dolinie Mekongu
Zwiedzanie Delty Mekongu
Zadowolona grupa
Rejs po Delcie Mekongu
Przygoda w Delcie Mekongu
Ręczna produkcja mat palmowych
Ciekawe miejsca w Delcie Mekongu
W kapeluszach Non La

Atrakcje:

 • Rejs łódką po malowniczych kanałach regionu Ben Tre.
 • Kosztowanie lokalnych owoców Delty (różne, zależnie od sezonu).
 • Zwiedzanie Delty Mekongu z naszym polskim przewodnikiem lub sprawdzonym lokalnym, anglojęzycznym.
 • Odwiedziny w tradycyjnej cegielni działającej od lat.
 • Wizyta w rodzinnej manufakturze cukierków kokosowych, które są jednym z symboli regionu.
 • Przejazd wietnamską wersją tuk-tuka.
 • Odwiedziny w wiejskim domu w Delcie u rodziny, która zajmuje się wyrabianiem mat ryżowych.
 • Lunch złożony z kilku dań charakterystycznych dla tego regionu, w tym kilka szczególnych potraw, które spróbujesz tylko z nami! 
 • Przepłynięcie się wietnamskimi sampanami, wśród przepięknych zielonych kanałów.Chcesz przeżyć przygodę w Delcie Mekongu?

Zapytaj

Zainteresowany indywidualną ofertą zwiedzania Mjanmy?

Zapytaj

Marzy Wam się podróż po najpiękniejszych miejscach Wietnamu? Zapraszamy na 14-dniową wycieczkę „Przez Wietnam” organizowaną w dniach 14-28 października 2017 roku. Wspólnie z przewodnikiem odwiedzicie najpiękniejsze zakątki kraju. Zaczynając od Sajgonu, odwiedzicie m.in. Hanoi, Hoi An, Hue, Zatokę Ha Long oraz Phu Quoc. Oprócz zwiedzania, będzie czas na zakupy, smakowanie wyśmienitej wietnamskiej kuchni oraz… nowe przyjaźnie.

To co, kapelusz na głowę i ruszamy!

 

 

adrianWycieczka Przez Azję jest naszym autorskim programem. W ciągu 14 dni zobaczycie najpiękniejsze miejsca Wietnamu, odwiedzicie najciekawsze zabytki i muzea, rozsmakujecie się w przepysznej kuchni. Przewodnik – Adrian, mieszkający od kilku lat w Wietnamie, poprowadzi Was tam, gdzie nie dociera większość turystów.

Plan zwiedzania jest ułożony tak, aby można była bez pośpiechu i popędzania zobaczyć najpiękniejsze miejsca oraz poczuć prawdziwy klimat Wietnamu. A kto będzie lepszym przewodnikiem niż osoba, która tu mieszka i po uszy jest zakochana w kulturze i Wietnamczykach?

Wycieczka zorganizowana jest specjalnie dla Was!

Gotowi na przygodę w Wietnamie?


Zobaczcie jak możecie spędzić czas z nami:

Pamiętka z Hue
Piekno Halong
Motorem Przez Hoi An
Dzień w Hanoi
Zabytki Hue
Halong Pani Z Owocami
Jedzenie Uliczne
Wycieczka po Hue

Jesteś zainteresowany wycieczką Przez Wietnam?  

Zapytaj

PROGRAM WYCIECZKI:ZACZYNAMY!

PROGRAM WYCIECZKI:


ZACZYNAMY!

Podróż do Delty Mekongu rozpoczynamy we wczesnych godzinach porannych (8-9) z Sajgonu. Po około dwóch godzinach dojeżdżamy do prowincji Ben Tre – jednej z najpiękniejszych w tym rejonie. Otaczający tu nas krajobraz znacznie różni się od pozostałych miejsc w Wietnamie. Będąc w Sajgonie, naprawdę wielką stratą byłoby ominięcie tego intrygującego zakątka.

 RANEK: NAD DELTĘ

RANEK: NAD DELTĘ

Pierwszym etapem wycieczki po Delcie Mekongu jest rejs po kanałach i rzekach z nisko kłaniającymi się palmami. Wycieczka obejmuje również wizytę w tradycyjnej cegielni, manufakturze cukierków kokosowych i maty z trawy ryżowej oraz poczęstunek z owoców tropikalnych. To prawdziwe spotkanie z żywą tradycją Delty Mekongu!

 SMACZNY OBIAD

SMACZNY OBIAD

Poźniej czas na obiad w restauracji serwującej tradycjne specjały kuchni Delty Mekongu, do której dostaniemy się miejscową riksza motorową. Do spróbowania będzie słynna ryba "Słoniowe Ucho", kwiaty bananowca oraz wiele innych specjałów. A po sycącym posiłku, dla odważnych – degustacja duriana.

 A PO POŁUDNIU

A PO POŁUDNIU

...dalej w podróż po wodach Mekongu. Po południu, po dopłynięciu do brzegu wracamy do Sajgonu..

Chcesz przeżyć przygodę w Delcie Mekongu?

Zapytaj

 • Wielkość grupy: Ustalana indywidualnie. Od 2-3 osób i mieć charakter prywatny, albo większa gdzie kilka grup jedzie razem
 • Czas startu: Zaczynamy pomiędzy 8 a 9 rano.
 • Czas trwania: Wycieczka potrwa do około godziny 16-17 zależenie od natężenia ruchu na ulicach. Czas dojazdu to około 3 godziny (w dwie strony).
 • Odbiór: Odbieramy Was z hotelu w każdej cześci miasta* (nie dotyczy wycieczki dołączanej, te tylko z Dystryktu 1).