Skip to main content
ZWIEDZANIE WIETNAMU NA DWÓCH KÓŁKACH PO POLSKU

Highway to Hoi An - 11-dniowa wycieczka motocyklowa


Motorem przez Wietnam z polskim przewodnikiem
 • Czas trwania

  11 dni

 • Zaczynamy w

 • Kończymy w

  Ho Chi Minh City (Sajgon)

 • Jakie kraje odwiedzisz

 • Wielkość grupy

  Wycieczka po polsku organizowana prywatnie dla minimum 2 osób

 • Cena

  Każdą wycieczkę wyceniamy indywidualnie - wyjazdy różnią się ilością osób, wybranymi hotelami oraz atrakcjami. Napisz do nas!

Przygotowaliśmy coś specjalnie dla pasjonatów dwóch kółek! Poniżej znajdziesz program, podczas którego w asyście samochodu serwisowego przejedziesz prawie 2000 km po drogach Wietnamu!

Wietnam, to prawdziwa perła Indochin, niezwykle piękny i egzotyczny kraj o ogromnym bogactwie kulturowym. Imponujące miasta, klimatyczne wsie, buddyjskie świątynie, magiczna przyroda i rajskie wybrzeże usiane tysiącami wysepek i skalnych formacji – podróż do tego zakątka Azji nigdy nie rozczarowuje. Płaski i zielony krajobraz pól ryżowych w południowym Wietnamie urozmaicają kolorowe targi i nietypowe świątynie. Aromatycznej kawy i świeżych owoców nikomu tu nie zabraknie!

INFORMACJE TECHNICZNE: Wczasywazji.pl zorganizują i dostarczą na miejsce przyjazdu Waszej grupy podróżników przygotowane do jazdy motocykle marki Honda. Zaplanowaną i przygotowaną wcześniej trasą, w asyście lokalnych przewodników i samochodu serwisowego, przejedziemy na wynajętych motocyklach prawie 2000 km. Przed Wami 11 dni (nie licząc przelotów), pełnych niezapomnianych wrażeń i różnorodności regionalnych Wietnamu, w tym 1 dzień wypoczynku bez motocykla w luksusowym resorcie. Wymagane międzynarodowe prawo jazdy kategorii A.

Zwiedzanie Wietnamu na dwóch kółkach z polskim przewodnikiem

   Piękne widoki, uśmiechnięci mieszkańcy, wszechobecna natura i Ty, który jesteś panem swego czasu na motocyklu - oczywiście z naszym dyskretnym wsparciem i planem zwiedzania.   

- Krzysiek Michałowski, Tour Leader Wczasywazji.pl

Adrian Zagrodzki
Przeżyjesz to z nami!
  • Przejedziesz motorem jedną z najbardziej urokliwych tras w Azji - z Sajgonu do Hoi An, niczym prezenterzy programu Top Gear!
  • W trakcie drogi podziwiać będziesz niesamowite widoki południowego i centralnego Wietnamu
  • Poznasz historie związane z Zakazanym Miastem w Hue oraz starówką w Hoi An
  • Wypoczniesz nad Morzem Południowochińskim w luksusowym resorcie
  • Podczas całej trasy spróbujesz wielu przysmaków lokalnej kuchni Wietnamu
Plan wycieczki:
DZIEŃ 1: SAJGON
Sajgon wycieczka motorowa

Przygodę rozpoczynamy dzisiaj w mieście Ho Chi Minh’a, czyli zatłoczonym Sajgonie! Po śniadaniu z hotelu podstawionym busem zostaniemy przetransportowani na miejsce odbioru motocykli – Honda XR 150cc.  Krótkie szkolenie z jazdy motocyklem wszystkim się przyda, próby na placu i w drogę... W planie wycieczka po mieście.

Zwiedzanie Sajgonu z polskim przewodnikiem rozpoczniemy od Muzeum Wojny w centrum miasta, gdzie dowiemy się wielu ciekawych rzeczy na temat historii wojny amerykańsko - wietnamskiej. Pokonując zaułki miasta, poznamy życie jego mieszkańców „od kuchni” i nie tylko w przenośni, lecz także dosłownie - próbując rozmaitych przysmaków!

DZIEŃ 2 (290KM): SAJGON - VUNG TAU - LA GI - MUI NE
Mui Ne Wczasywazji.pl

Ruszamy w drogę, około 7:00 rano i ruszymy w drogę lokalnymi drogami wiodącymi przez malownicze wioski, w których większość zamieszkującej je ludności spędza pracowicie czas na przetwórstwie owoców morza i produkcji sosu rybnego, stanowiąc zaplecze miasta Vung Tau. Tam pokażemy Ci kilka miejsc, i ruszymy dalej, by zupełnie przejazdem zajrzeć do portowego miasteczka La Gi , a nie lada atrakcją widokową na trasie będzie półwysep Mui Ke Ga, z widokiem na wyspę Hon Ba. 

Dzienną podróż zakończymy w nadmorskiej miejscowości Mui Ne, z noclegiem i oczywiście wieczornym posiłkiem. 

DZIEŃ 3 (200KM): MUI NE - DALAT I OKOLICE
Dalat ogrody kwiatowe

Zmieniamy scenerię, udając się w stronę obszarów porośniętych bujną roślinnością. Odrobinę radości dla prawdziwych motocyklistów - przed nami nieco krętych dróg, wzniesień dolin i dolinek, przełęczy i kotlin przez które wiedzie wyznaczona trasa do miejscowości Da Lat, nazywanego również Miastem Wodospadów.

Da Lat to miasteczko - kurort turystyczny. Wśród Polaków, odwiedzających to miejsce, mówi się, że to trochę Paryż, a trochę Zakopane. Spędzimy tu znaczną część dnia, wjeżdżając na górę Langbiang, zwiedzając najważniejsze miejsca w miasteczku, do których należą Kościół Da Lat i Pałac Bao Dai – ostatniego cesarza Wietnamu czy też Szalony Dom. Kontynuacją i jednocześnie nocną atrakcją będzie nocny rynek Da Lat, zwany przez miejscowych „Piekielnym Rynkiem”... o genezie nazwy dowiemy się na miejscu. Tam również, przy kubku gorącego mleka kukurydzianego i grilowanych batatach, podsumujemy dzień.

DZIEŃ 4 (230KM): DALAT - YANG BAY - CAM RANH - NHA TRANG
Nha Trang plaża

Wracamy w nadmorskie klimaty - z górskiego Da Lat w kierunku nadmorskiej miejscowości Nha Trang - celu tego dnia podróży. 

Droga poprowadzi przez malownicze przełęcze, zboczami porośniętych obficie roślinnością gór... Nieco adrenaliny dostarczą odcinki trasy stanowiące niezłe, jak na wietnamskie warunki serpentyny, wijące się przez lasy z dala od cywilizacji. 

Lunch z owoców morza i postój kawowy w Zatoce Cam Ranh, a następnie około godziny 18:00 rezerwujemy miejsce na kolację w centrum Nha Trang, po której dłuższy spacer pozwoli zbilansować kalorie i przyjrzeć się życiu nocnemu w tej klimatycznej miejscowości. 

DZIEŃ 5 (250KM): NHA TRANG - QUY NHON I OKOLICE
Quy Nhon Wietnam

Około 8:00 wyruszymy w drogę do Quy Nhon, położonego również na wybrzeżu miasta, z zatoką o tej samej nazwie. Trasa przejazdowa prowadzi malowniczymi przełęczami, gęsto porośniętymi roślinnością wzgórzami, a w końcowej jej części - przepięknymi klifami. Mimo różnorodności otaczających form terenu znaczna część trasy prowadzi nas z widokiem morza w zasięgu. Zaraz po dotarciu do Quy Nhon - zameldowanie w hotelu, odświeżenie i ruszamy do lokalnej restauracji na planowany lunch. Po lunchu - krótki trip po okolicy, w planie m.in. wjazd na wzgórze, skąd rozciąga się okazały widok na pobliskie wybrzeże, odwiedziny miejsca zwanego Zatoczką Wiatrów. Na tym - mimo wczesnej pory - program dnia kończymy, pozostawiając naszych uczestników z czasem do indywidualnego zagospodarowania. 

DZIEŃ 6 (310KM): QUY NHON - HOI AN
Hoi An Wietnam

Ruszamy w trasę około godziny 8:00 rano. Kierując się ciągle na północ wybierzemy lokalne drogi, prowadzące wzdłuż i możliwie skrajem wybrzeża. Dziś skupimy się na stylu życia mieszkańców małych miejscowości Środkowego Wietnamu, które jak się okażę - różni się znacznie od stylu życia na południu. 

Około godziny 15:00 planowane parkowanie przy hotelu w mieście Hoi An, zameldowanie, odświeżenie i krótki relaks do godziny około 17:00. W dalszym bowiem planie dnia - piesze zwiedzanie starego miasta. Dzień zakończymy wspólną kolacją w restauracji Home Hoi An. 

DZIEŃ 7 (130KM): HOI AN - DA NANG - HUE
Hue Wietnam

W tym dniu po raz kolejny zmienimy krajobrazy. Pożegnamy się z typowo nadmorskimi i zastąpimy górskimi. Kierunek Góry Pięciu Żywiołów (inaczej Góry Marmurowe), to w rzeczywistości skupisko pięciu marmurowych i wapiennych wzgórz, położonych ok. 10 km na południe od miasta Da Nang (Đà Nẵng). Kontynuujemy Przełęczą Morskich Obłoków – jednym z najpiękniejszych odcinków dróg w Centralnym Wietnamie oraz Lang Co.

W drodze do Hue wstąpimy do Domu Komunalnego Vu Di, gdzie zapoznamy się z ceremonią parzenia herbaty, dawniej zarezerwowaną tylko dla rodziny królewskiej. W samym Hue zwiedzimy Cytadelę Cesarską z Zakazanym miastem. Po zakończeniu zwiedzania oddamy się relaksowi w jednym z okolicznych barów.

DZIEŃ 8 (240KM): HUE - VINH MOC - DMZ - KHE SANH - TA RUT
Da Nang Wietnam

W tym dniu kontynuujemy podróż przez bardzo zróżnicowany krajobraz, tym razem z historią wojny amerykańskiej w tle. Zaczniemy od wizyty w tzw "strefie zdemilitaryzowanej" dzielącej kiedyś państwa Wietnamu Południowego i Wietnamu Północnego. Przekroczymy rzekę która stanowiła linię granicy i przejedziemy do kompleksu tuneli Vinh Moc wykutych w skale w nadmorskim klifie.

Później ruszymy już ponownie w stronę gór i granicy z Laosem. Zobaczymy wzgórze Khe Sanh, gdzie miała miejsce jedna z największych bitew wojny w Wietnamie, a dzień zakończymy noclegiem w małej miejscowości na słynnym szlaku Ho Chi Minha, który biegł górskim pograniczem Wietnamu, Laosu i Kambodży.

DZIEŃ 9-10 (230KM): TA RUT - DA NANG - HOI AN
Da Nang Wietnam plaża

Wracamy nad morze, a trasa powrotna poprowadzi przez wioski mniejszości etnicznych, z całym ich dobrodziejstwem: drewnianymi domami na palach, żywym inwentarzem, biegającym dookoła, krowami chodzącymi, lub co gorsza wylegującymi się beztrosko na drodze...

W klimacie lokalnym znajdziemy miejsce na lunch w towarzystwie lokalnych mieszkańców. Krętymi, górskimi drogami wrócimy do Da Nang, gdzie pożegnamy się trwale z naszymi motocyklami. Podstawiony komfortowy bus, zawiezie nas do jednego z najpiękniejszych resortów w Hoi An. Tam, wśród otaczającej roślinności, w sąsiedztwie basenów, spa i barów, pod parasolami lub na słońcu, oddamy się pełnemu relaksowi.

DZIEŃ 11: HOI AN - DANANG - SAJGON
Da Nang Wietnam lotnisko

W zależności od planu godzinowego wylotu do Polski - opuszczamy resort, przetransportowani na lotnisko w Da Nang, skąd udamy się lotniczym połączeniem lokalnym do Sajgonu. 

W Sajgonie kończymy naszą wyprawę. Tutaj odbierze nas z lotniska bus i przejedziemy na naszą ostatnią, wspólną kolację... Zorganizowaną na łodzi, połączoną z rejsem po rzece Sajgon. Pożegnamy tu naszych pilotów i przewodników. Po kolacji zostaniecie przetransportowani na lotnisko, skąd wrócicie do Polski. Możemy również przewieźć Was do wybranego przez Was hotelu i tam zakończyć naszą wyprawę.

CENA WYCIECZKI BĘDZIE ZAWIERAĆ

 • wszystkie posiłki, które wskażemy w programie
 • wynajem motocykli na całą trasę wraz z ubezpieczeniem
 • bilety wstępu do wymienionych atrakcji
 • transfery oraz przeloty wewnętrzne
 • pokoje w hotelach o wybranym standardzie
 • opiekę lokalnych, anglojęzycznych przewodników lub, opcjonalnie, polskiego pilota
 • zwiedzanie według programu

CENA WYCIECZKI NIE BĘDZIE ZAWIERAĆ

 • biletów lotniczych do i z Wietnamu (zaproponujemy osobną ofertę)
 • prywatnego ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
 • napiwków
 • wydatków osobistych
 • innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie
Przygotuj się na piękne widoki...

Wyjazdy z Wczasywazji.pl są zawsze wyjątkowe!

Plany wycieczek, które widzisz na tej stronie możesz z naszą pomocą modyfikować, dopasowując je do Twoich oczekiwań, grupy, z którą podróżujesz lub budżetu. Traktuj je jako gotowy przepis na udaną podróż lub inspirację do planowania dłuższego zwiedzania! Nie zapomnij, że z nami czekają Cię niezapomniane wrażenia!

klimat-wczasywazji

KLIMAT

Klimat Azji tworzą ludzie, atmosfera i inny od europejskiego styl życia. Mieszkamy tu od lat i chętnie podzielimy się swoimi wrażeniami!

kultura-wczasywazji

KULTURA

Od ruin starożytnych imperiów, przez złote świątynie i pomniki oraz pędzące metropolie - każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego w Azji!

kuchnia-wczasywazji

KUCHNIA

Pokażemy Ci nasze ulubione uliczne stragany i jadłodajnie, a Ty zanurzysz się w tysiącu smaków i odkryjesz kulinarne bogactwo regionu!

Highway to Hoi An po polsku

11-dniowa wycieczka motocyklowa
 • Czas trwania

  11 dni

 • Jakie kraje odwiedzisz

 • Zaczynamy w

 • Kończymy w

  Ho Chi Minh City (Sajgon)

 • wielkość grupy

  Wycieczka po polsku organizowana prywatnie dla minimum 2 osób

 • Cena

  Każdą wycieczkę wyceniamy indywidualnie - wyjazdy różnią się ilością osób, wybranymi hotelami oraz atrakcjami. Napisz do nas!

Przygotowaliśmy coś specjalnie dla pasjonatów dwóch kółek! Poniżej znajdziesz program, podczas którego w asyście samochodu serwisowego przejedziesz prawie 2000 km po drogach Wietnamu!

Więcej o Wietnamie

Wietnam, to prawdziwa perła Indochin, niezwykle piękny i egzotyczny kraj o ogromnym bogactwie kulturowym. Imponujące miasta, klimatyczne wsie, buddyjskie świątynie, magiczna przyroda i rajskie wybrzeże usiane tysiącami wysepek i skalnych formacji – podróż do tego zakątka Azji nigdy nie rozczarowuje. Płaski i zielony krajobraz pól ryżowych w południowym Wietnamie urozmaicają kolorowe targi i nietypowe świątynie. Aromatycznej kawy i świeżych owoców nikomu tu nie zabraknie!

INFORMACJE TECHNICZNE

INFORMACJE TECHNICZNE: Wczasywazji.pl zorganizują i dostarczą na miejsce przyjazdu Waszej grupy podróżników przygotowane do jazdy motocykle marki Honda. Zaplanowaną i przygotowaną wcześniej trasą, w asyście lokalnych przewodników i samochodu serwisowego, przejedziemy na wynajętych motocyklach prawie 2000 km. Przed Wami 11 dni (nie licząc przelotów), pełnych niezapomnianych wrażeń i różnorodności regionalnych Wietnamu, w tym 1 dzień wypoczynku bez motocykla w luksusowym resorcie. Wymagane międzynarodowe prawo jazdy kategorii A.

  • Przejedziesz motocyklem jedną z najbardziej urokliwych tras w Azji - z Sajgonu do Hoi An, niczym prezenterzy programu Top Gear!
  • Poznasz historie związane z Zakazanym Miastem w Hue oraz starówką w Hoi An
  • Wypoczniesz nad Morzem Południowochińskim w luksusowym resorcie

KULTURA

Od krętych uliczek Sajgonu, po cesarskie tajemnice - odkryj uroki Południowego i Centralnego Wietnamu.

KUCHNIA

Podczas całej trasy spróbujesz wielu przysmaków lokalnej kuchni Wietnamu - od bún thịt nướng po duriana.

KLIMAT

W trakcie drogi podziwiać będziesz niesamowite widoki południowego i centralnego Wietnamu.

Plan wycieczki:
DZIEŃ 1: SAJGON
Sajgon wycieczka motorowa

Przygodę rozpoczynamy dzisiaj w mieście Ho Chi Minh’a, czyli zatłoczonym Sajgonie! Po śniadaniu z hotelu podstawionym busem zostaniemy przetransportowani na miejsce odbioru motocykli – Honda XR 150cc.  Krótkie szkolenie z jazdy motocyklem wszystkim się przyda, próby na placu i w drogę... W planie wycieczka po mieście.

Zwiedzanie Sajgonu z polskim przewodnikiem rozpoczniemy od Muzeum Wojny w centrum miasta, gdzie dowiemy się wielu ciekawych rzeczy na temat historii wojny amerykańsko - wietnamskiej. Pokonując zaułki miasta, poznamy życie jego mieszkańców „od kuchni” i nie tylko w przenośni, lecz także dosłownie - próbując rozmaitych przysmaków!

DZIEŃ 2 (290KM)
Mui Ne Wczasywazji.pl

SAJGON - VUNG TAU - LA GI - MUI NE

Ruszamy w drogę, około 7:00 rano i ruszymy w drogę lokalnymi drogami wiodącymi przez malownicze wioski, w których większość zamieszkującej je ludności spędza pracowicie czas na przetwórstwie owoców morza i produkcji sosu rybnego, stanowiąc zaplecze miasta Vung Tau. Tam pokażemy Ci kilka miejsc, i ruszymy dalej, by zupełnie przejazdem zajrzeć do portowego miasteczka La Gi , a nie lada atrakcją widokową na trasie będzie półwysep Mui Ke Ga, z widokiem na wyspę Hon Ba. 

Dzienną podróż zakończymy w nadmorskiej miejscowości Mui Ne, z noclegiem i oczywiście wieczornym posiłkiem. 

DZIEŃ 3 (200KM)
Dalat ogrody kwiatowe

MUI NE - DALAT I OKOLICE

Zmieniamy scenerię, udając się w stronę obszarów porośniętych bujną roślinnością. Odrobinę radości dla prawdziwych motocyklistów - przed nami nieco krętych dróg, wzniesień dolin i dolinek, przełęczy i kotlin przez które wiedzie wyznaczona trasa do miejscowości Da Lat, nazywanego również Miastem Wodospadów. Da Lat to miasteczko - kurort turystyczny. Wśród Polaków, odwiedzających to miejsce, mówi się, że to trochę Paryż, a trochę Zakopane. Spędzimy tu znaczną część dnia, wjeżdżając na górę Langbiang, zwiedzając najważniejsze miejsca w miasteczku, do których należą Kościół Da Lat i Pałac Bao Dai – ostatniego cesarza Wietnamu czy też Szalony Dom.

Kontynuacją i jednocześnie nocną atrakcją będzie nocny rynek Da Lat, zwany przez miejscowych „Piekielnym Rynkiem”... o genezie nazwy dowiemy się na miejscu. Tam również, przy kubku gorącego mleka kukurydzianego i grilowanych batatach, podsumujemy dzień.

DZIEŃ 4 (230KM)
Nha Trang plaża

DALAT - YANG BAY - CAM RANH - NHA TRANG

Wracamy w nadmorskie klimaty - z górskiego Da Lat w kierunku nadmorskiej miejscowości Nha Trang - celu tego dnia podróży. 

Droga poprowadzi przez malownicze przełęcze, zboczami porośniętych obficie roślinnością gór... Nieco adrenaliny dostarczą odcinki trasy stanowiące niezłe, jak na wietnamskie warunki serpentyny, wijące się przez lasy z dala od cywilizacji. 

Lunch z owoców morza i postój kawowy w Zatoce Cam Ranh, a następnie około godziny 18:00 rezerwujemy miejsce na kolację w centrum Nha Trang, po której dłuższy spacer pozwoli zbilansować kalorie i przyjrzeć się życiu nocnemu w tej klimatycznej miejscowości. 

DZIEŃ 5 (250KM)
Quy Nhon Wietnam

NHA TRANG - QUY NHON I OKOLICE

Około 8:00 wyruszymy w drogę do Quy Nhon, położonego również na wybrzeżu miasta, z zatoką o tej samej nazwie. Trasa przejazdowa prowadzi malowniczymi przełęczami, gęsto porośniętymi roślinnością wzgórzami, a w końcowej jej części - przepięknymi klifami. Mimo różnorodności otaczających form terenu znaczna część trasy prowadzi nas z widokiem morza w zasięgu. Zaraz po dotarciu do Quy Nhon - zameldowanie w hotelu, odświeżenie i ruszamy do lokalnej restauracji na planowany lunch. Po lunchu - krótki trip po okolicy, w planie m.in. wjazd na wzgórze, skąd rozciąga się okazały widok na pobliskie wybrzeże, odwiedziny miejsca zwanego Zatoczką Wiatrów. Na tym - mimo wczesnej pory - program dnia kończymy, pozostawiając naszych uczestników z czasem do indywidualnego zagospodarowania. 

DZIEŃ 6 (310KM)
Hoi An Wietnam

QUY NHON - HOI AN

Ruszamy w trasę około godziny 8:00 rano. Kierując się ciągle na północ wybierzemy lokalne drogi, prowadzące wzdłuż i możliwie skrajem wybrzeża. Dziś skupimy się na stylu życia mieszkańców małych miejscowości Środkowego Wietnamu, które jak się okażę - różni się znacznie od stylu życia na południu. 

Około godziny 15:00 planowane parkowanie przy hotelu w mieście Hoi An, zameldowanie, odświeżenie i krótki relaks do godziny około 17:00. W dalszym bowiem planie dnia - piesze zwiedzanie starego miasta. Dzień zakończymy wspólną kolacją w restauracji Home Hoi An. 

DZIEŃ 7 (130KM)
Hue Wietnam

HOI AN - DA NANG - HUE

W tym dniu po raz kolejny zmienimy krajobrazy. Pożegnamy się z typowo nadmorskimi i zastąpimy górskimi. Kierunek Góry Pięciu Żywiołów (inaczej Góry Marmurowe), to w rzeczywistości skupisko pięciu marmurowych i wapiennych wzgórz, położonych ok. 10 km na południe od miasta Da Nang (Đà Nẵng). Kontynuujemy Przełęczą Morskich Obłoków – jednym z najpiękniejszych odcinków dróg w Centralnym Wietnamie oraz Lang Co.

W drodze do Hue wstąpimy do Domu Komunalnego Vu Di, gdzie zapoznamy się z ceremonią parzenia herbaty, dawniej zarezerwowaną tylko dla rodziny królewskiej. W samym Hue zwiedzimy Cytadelę Cesarską z Zakazanym miastem. Po zakończeniu zwiedzania oddamy się relaksowi w jednym z okolicznych barów.

DZIEŃ 8 (240KM)
Da Nang Wietnam

HUE - VINH MOC - DMZ - KHE SANH - TA RUT

W tym dniu kontynuujemy podróż przez bardzo zróżnicowany krajobraz, tym razem z historią wojny amerykańskiej w tle. Zaczniemy od wizyty w tzw "strefie zdemilitaryzowanej" dzielącej kiedyś państwa Wietnamu Południowego i Wietnamu Północnego. Przekroczymy rzekę która stanowiła linię granicy i przejedziemy do kompleksu tuneli Vinh Moc wykutych w skale w nadmorskim klifie.

Później ruszymy już ponownie w stronę gór i granicy z Laosem. Zobaczymy wzgórze Khe Sanh, gdzie miała miejsce jedna z największych bitew wojny w Wietnamie, a dzień zakończymy noclegiem w małej miejscowości na słynnym szlaku Ho Chi Minha, który biegł górskim pograniczem Wietnamu, Laosu i Kambodży.

DZIEŃ 9-10 (230KM)
Da Nang Wietnam plaża

TA RUT - DA NANG - HOI AN

Wracamy nad morze, a trasa powrotna poprowadzi przez wioski mniejszości etnicznych, z całym ich dobrodziejstwem: drewnianymi domami na palach, żywym inwentarzem, biegającym dookoła, krowami chodzącymi, lub co gorsza wylegującymi się beztrosko na drodze...

W klimacie lokalnym znajdziemy miejsce na lunch w towarzystwie lokalnych mieszkańców. Krętymi, górskimi drogami wrócimy do Da Nang, gdzie pożegnamy się trwale z naszymi motocyklami. Podstawiony komfortowy bus, zawiezie nas do jednego z najpiękniejszych resortów w Hoi An. Tam, wśród otaczającej roślinności, w sąsiedztwie basenów, spa i barów, pod parasolami lub na słońcu, oddamy się pełnemu relaksowi.

DZIEŃ 11
Da Nang Wietnam lotnisko

HOI AN - DANANG - SAJGON

W zależności od planu godzinowego wylotu do Polski - opuszczamy resort, przetransportowani na lotnisko w Da Nang, skąd udamy się lotniczym połączeniem lokalnym do Sajgonu. 

W Sajgonie kończymy naszą wyprawę. Tutaj odbierze nas z lotniska bus i przejedziemy na naszą ostatnią, wspólną kolację... Zorganizowaną na łodzi, połączoną z rejsem po rzece Sajgon. Pożegnamy tu naszych pilotów i przewodników. Po kolacji zostaniecie przetransportowani na lotnisko, skąd wrócicie do Polski. Możemy również przewieźć Was do wybranego przez Was hotelu i tam zakończyć naszą wyprawę.

CENA WYCIECZKI:
ZAWIERA
 • wszystkie posiłki, które wskażemy w programie
 • wynajem motocykli na całą trasę wraz z ubezpieczeniem
 • bilety wstępu do wymienionych atrakcji
 • transfery oraz przeloty wewnętrzne
 • pokoje w hotelach o wybranym standardzie
 • opiekę lokalnych, anglojęzycznych przewodników lub, opcjonalnie, polskiego pilota
 • zwiedzanie według programu
NIE ZAWIERA
 • biletów lotniczych do i z Wietnamu (zaproponujemy osobną ofertę)
 • prywatnego ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
 • napiwków
 • wydatków osobistych
 • innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie

Wyjazdy z Wczasywazji.pl są zawsze wyjątkowe!

  Plan wycieczki, który widzisz na tej stronie dopasujemy do Twoich oczekiwań: grupy, z którą podróżujesz, zainteresowań i budżetu. Możemy go także dołączyć do dłuższego planu zwiedzania!

  Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl?

  Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby!

  ...oraz 9 innych krajach Azji Południowo-Wschodniej!