fbpx

Hoi An Photo Tour

Hoi An Hoi An
Czas trwania: 1 dzień
Kierunki: Wietnam
Zaczynamy: Hoi An
Środki transportu: Rikszą Łodzią
Kończymy: Hoi An
Języki: Polski

Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju półdniową wyprawę szlakiem najbardziej malowniczych miejsc w okolicach Hoi An!

Jesteś miłośnikiem fotografii i zależy Ci na zrobieniu niesamowitych, niepowtarzalnych zdjęć, którymi będziesz mógł/mogła podzielić się ze znajomymi – a nawet – całym światem w mediach społecznościowych?

Nie mogłeś trafić lepiej!

Dokąd jedziemy?

Hoi An to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Wietnamie, a jego Stare Miasto to perełka architektoniczna i kulturowa, przyciągająca nie tylko gości z zagranicy, lecz także Wietnamczyków, chcących spędzić czas w romantycznej atmosferze okolicy. My jednak zabierzemy Was poza miasteczko, abyście mogli zobaczyć – i uwiecznić – sceny z życia okolicznych rybaków, rolników oraz cały wachlarz przepięknych krajobrazów, z których znany jest ten region.

Dostępne są 2 wersje wycieczki:

 • poranna – na wschód słońca
 • wieczorna – na zachód słońca

UWAGA: w okresie od października do stycznia w środkowym Wietnamie występują wahania pogody, może więc okazać się, że będzie padał deszcz lub też niebo będzie bardzo pochmurne, co może utrudnić realizację programu Hoi An Photo Tour.


Wycieczka do Hoi An - mapa


  • Przejazd jeepem z demobilu, przepięknymi, nadmorskimi drogami.
  • Zwiedzanie Gór Pięciu Żywiołów z wejściem na Górę Wody – okazja do zobaczenia panoramy okolicy z jej szczytu oraz poproszenia o szczęście przy Cudownym Źródełku, położonym obok świątyni, wzniesionej wewnątrz jaskini.
  • Wizyta w pagodzie Linh Ung z jej ponad dwudziestometrowym posągiem Avalokiteśwary – buddyjskim symbolem współczucia i przebaczenia.
  • Odwiedzicie znane miejsca – pozostałości wojny amerykańsko-wietnamskiej.
  • Zrobicie zdjęcia okolicy ze słynnej Przełęczy Morskich Obłoków.
  • Wielkość grupy: 2-10 osób.
  • Czas startu: 7:30.
  • Czas trwania: ok. 8 h.
  • Odbiór: z hotelu w Hoi An.


PROGRAM WYCIECZKI:WYCIECZKA O WSCHODZIE SŁOŃCA

PROGRAM WYCIECZKI:


WYCIECZKA O WSCHODZIE SŁOŃCA

Odbierzemy Was z hotelu w Hoi An o 4:30 rano, po czym przejedziemy do Portu Cua Dai.

Stąd łodzią, udamy się do okolicy, zwanej Duy Hai – ujścia rzeki Thu Bon, w której zobaczymy powracających z nocnego połowu rybaków, przeładowujących swoje zdobycze oraz ciekawskich mieszkańców okolicy, wychodzących na brzeg, aby powitać ludzi morza oraz ich zobaczyć ich towary.

Następnie udamy się na spacer po wiosce, otoczonej polami ryżowymi, szklarniami, dróżkami oraz odnogami rzek i kanałów, gdzie zobaczycie więcej scen z codziennego życia tutejszych mieszkańców.

Na koniec odwiedzimy rynek rybny Duy Hai, po czym udamy się z powrotem do Hoi An, aby zrobić zdjęcia witającego nowy dzień miasteczka oraz napić się porannej kawy.

WYCIECZKA O ZACHODZIE SŁOŃCA

WYCIECZKA O ZACHODZIE SŁOŃCA

Z hotelu wyruszymy o 16:30 i przejedziemy do wioski Tra Que, której mieszkańcy znani są z uprawiania najlepszej jakości warzyw, ziół i przypraw, ręcznie pielęgnujac i podlewając grządki. Udamy się na spacer przez pola i ogrody warzywne, poznając nieco najważniejszych informacji na temat wioski. Zobaczymy tutejszych rolników, pracujących na polach ryżowych, z promieniami słońca, odbijającymi się od ich stożkowych kapeluszy, jak również tych, wracających już do domu na zasłużony odpoczynek. Następnie napijemy się popołudniowej kawy na brzegu rzeki, rozkoszując się krajobrazem okolicy.

Dzień zakończymy przepłynięciem łodzią do wioski, otoczonej przez wody rzeki Thu Bon, gdzie zobaczycie autentyczną twarz Wietnamu.

Zobaczcie, jak możecie spędzić z nami czas:

Da nang, Wietnam
Da Nang fascynujące nawet w pochmurny dzień
Nieznane ściezki okolic Da Nang
Poznaj z nami niecodzienne zakątki Da Nang

Chcesz wiedzieć więcej?


Spodobał Ci się program, ale masz ochotę coś zmienić? Wyślij nam wiadomość, a my podsuniemy propozycje skrojone specjalnie pod Ciebie:

 

Zarezerwuj

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

+48 509 750 570 kontakt@wczasywazji.pl
Ważne informacje
-
-
-
-