Wieczorna wyprawa po Hanoi

Nocne Hanoi – wieczorna wycieczka po stolicy Wietnamu


Nocne Hanoi z Wczasywazji.pl
 • Czas trwania

  1 dzień

 • Zaczynamy w

 • Kończymy w

  Hanoi

 • Jakie kraje odwiedzisz

 • wielkość grupy

  minimum 2 osoby
 • Cena

  Każdą wycieczkę wyceniamy indywidualnie - wyjazdy różnią się ilością osób, wybranymi hotelami oraz atrakcjami. Napisz do nas!

Czy wiesz, że stolica Wietnamu zachwyca nie tylko za dnia, lecz także wieczorami? Poznaj Hanoi wszystkimi zmysłami! Pokażemy Ci prawdziwe oblicze miasta po zmroku - wsiądź z nami na skuter i zobacz to wszystko z perspektywy dwóch kółek.

Hanoi jest stolicą i drugim największym miastem Wietnamu. Zachwyca architekturą, przepięknymi świątyniami, licznymi bazarami oraz knajpkami i restauracjami serwującymi wyśmienite potrawy kuchni wietnamskiej. W trakcie nocnej wyprawy zobaczysz z nami jak urokliwe miasto potrafi być, oraz jak tętni życiem do późnym godzin nocnych.

   Hanoi za dnia i w nocy ma zupełnie różne oblicza. Z nami poznasz je oba i zachwycisz się drugim największym w Wietnamie mieście!  

- Adi Hai Phong Zagrodzki, Tourism Director Wczasywazji.pl

Przeżyjesz to z nami!
  • Przejedziesz na tylnym siedzeniu motoru po najpiękniejszych zakątkach Hanoi
  • Zjesz kolację z widokiem na Rzekę Czerwoną
  • Weźmiesz udział w ceremonii zdjęcia flagi pod Mauzoleum Ho Chi Minha
  • Przejedziesz ponad stuletnim mostem Long Bien - do dzisiaj będącym symbolem bohaterstwa Wietnamczyków
  • Będziesz miał okazję zrobić wyjątkowe zdjęcia w miejscach nieuczęszczanych przez turystów
  • Spróbujesz przepysznych lokalnych dań oraz napojów w lokalnej atmosferze
Plan wycieczki:

WYJAZD PO ZMROKU

Nasza wieczorna przygoda na dwóch kółkach w Hanoi rozpocznie się o godzinie 18:00. Przejedziemy przez zatłoczone ulice stolicy Wietnamu, zatopimy się w rozmaitych i nieuczęszczanych przez turystów miejscach, gdzie zobaczysz, jak wygląda codzienne życie Hanojczyków. Po drodze czekają Cię również atrakcje kulinarne, obejmujące między innymi degustację słynnego świeżego piwa - Bia Hoi. To nie tylko legendarne piwo, ale także styl życia, którego staniemy się częścią, spędzając chwilę w gwarnej knajpce.

Grupa na wycieczce z Wczasywazji.pl

PRAWDZIWE OBLICZA HANOI

Z naszymi świetnymi Wietnamskimi kierowcami oraz polskim pilotem zapuścimy się w głąb tego fascynującego miasta. Skosztujemy lokalnych specjałów w restauracji z widokiem na słynny most Long Bien, przejedziemy przez gwarne uliczki, gdzie miejscowi prowadzą swoje drobne biznesy, a zarazem spędzają wolne wieczory. Odwiedzimy również lokalne knajpki i zasiądziemy obok Wietnamczyków, delektując się przekąskami, lokalnym piwem czy też sławną herbatą tra da, chłonąc atmosferę wieczoru i miejsca.

Zupa Pho w Sajgonie

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

W czasie wycieczki poznamy zarówno nowoczesne, jak i postkolonialne oblicze Hanoi, a także będziemy uczestniczyć w uroczystej ceremonii zdjęcia flagi. Zobaczymy, jak wietnamscy żołnierze w galowych mundurach defilują przy akompaniamencie orkiestry przed mauzoleum Ho Chi Minha - ukochanego Wuja narodu. Na zakończenie i podsumowanie wrażeń przeniesiemy się do jednej z wąskich uliczek obok wdzięcznej kopii katedry Notre Dame, gdzie skosztujemy fenomenalnych grillowanych fermentowanych kiełbasek.

Powrót do hotelu około 22:00.

Mauzoleum Hanoi z Wczasywazji.pl

CENA WYCIECZKI ZAWIERA

 • wszystkie posiłki, które wskażemy w programie
 • opiekę polskiego pilota
 • lokalnych przewodników anglojęzycznych podczas zwiedzania

CENA WYCIECZKI NIE ZAWIERA

 • ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
 • napiwków
 • wydatków osobistych
 • innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie
Wyjazdy z Wczasywazji.pl są zawsze wyjątkowe!

Plany wycieczek, które widzisz na tej stronie możesz z naszą pomocą modyfikować, dopasowując je do Twoich oczekiwań, grupy, z którą podróżujesz lub budżetu. Traktuj je jako gotowy przepis na udaną podróż lub inspirację do planowania dłuższego zwiedzania! Nie zapomnij, że z nami czekają Cię niezapomniane wrażenia!

klimat-wczasywazji

KLIMAT

Klimat Azji tworzą ludzie, atmosfera i inny od europejskiego styl życia. Mieszkamy tu od lat i chętnie podzielimy się swoimi wrażeniami!

kultura-wczasywazji

KULTURA

Od ruin starożytnych imperiów, przez złote świątynie i pomniki oraz pędzące metropolie - każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego w Azji!

kuchnia-wczasywazji

KUCHNIA

Pokażemy Ci nasze ulubione uliczne stragany i jadłodajnie, a Ty zanurzysz się w tysiącu smaków i odkryjesz kulinarne bogactwo regionu!

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Sprawdź nasze wycieczki po Wietnamie...
...oraz 9 innych krajach Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl są częścią Grupy MakeYourAsia zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.

Jesteśmy członkiem