Wśród Światowego Dziedzictwa UNESCO

Przygoda w Zatoce Ha Long – trzydniowa wycieczka


Przygoda w Zatoce Ha Long
 • Czas trwania

  3 dni

 • Zaczynamy w

 • Kończymy w

  Hanoi
 • Jakie kraje odwiedzisz

 • Wielkość grupy

  minimum 2 osoby

 • Cena

  Każdą wycieczkę wyceniamy indywidualnie - wyjazdy różnią się ilością osób, wybranymi hotelami oraz atrakcjami. Napisz do nas!

Zatoka Ha Long, nazywana Zatoką Lądującego Smoka, to cud natury wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To także obowiązkowy element zwiedzania Wietnamu, również w ramach trzydniowej wycieczki z Wczasywazji.pl.

Zatoka Ha Long położona jest około 4 godziny drogi od stolicy kraju – Hanoi. Z racji odległości, nie polecamy jednodniowej wycieczki z Hanoi do Ha Long, gdyż prawie 9 godzin spędzisz w samochodzie, a jedynie około 3-4 godziny w zatoce. Zachęcamy, by na ten piękny region północnego Wietnamu poświęcić nieco więcej czasu – w naszej ofercie mamy zarówno programy 2-dniowe, jak i 3-dniowe. Z doświadczenia wiemy, że Zatoka Ha Long to prawdziwa perła północnego Wietnamu i nasi goście nie mają dość widoku zielonych skał wystających z morza. Daj sobie czas na zachwyt nad tym pięknym miejscem!

Ha Long

Zatokę zwiedza się najlepiej w ramach dobrze zorganizowanego planu. Nasza trzydniowa wycieczka pozwala na spokojne rozkoszowanie się pięknem Ha Long Bay, bez zbędnego pośpiechu. Jest to nasz ulubiony sposób na zwiedzanie tego regionu i jeśli tylko masz wystarczająco czasu, by spędzić z nami 3 dni – gorąco polecamy właśnie ten wariant. W swojej ofercie mamy zarówno łodzie 3-gwiazdkowe, jak i 4- i 5-gwiazdkowe, które oferujemy wedle dostępnych miejsc. Różnica między nimi polega na standardzie wyposażenia oraz na szczegółach pokonywanej trasy. Ze swojej strony gwarantujemy, że wszystkie łodzie są przez nas sprawdzone i bezpieczne, a program bogaty i ciekawy.

   Ha Long to piękna zatoka, w której warto spędzić jak najwięcej czasu - najlepiej pływając pomiędzy wyspami. W ciągu 3 dni rejsu z nami weźmiesz udział w lekcji gotowania, porannym tai chi, połowie kalmarów czy popłyniesz kajakiem pośród wysp. I w dalszym ciągu będziesz miał mnóstwo czasu na wypoczynek na pokładzie!    

- Adi Hai Phong Zagrodzki, Tourism Director Wczasywazji.pl

Przeżyjesz to z nami!
  • Odbędziesz rejs łodzią po niesamowitej Zatoce Ha Long, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
  • Będziesz miał okazję do podziwiania niezapomnianych widoków podczas rejsu
  • Spróbujesz lokalnej kuchni i świeżych owoców morza
  • Odpoczniesz na jednej z bezludnych plaż oraz popływasz kajakami
  • Spędzisz dwa noclegi w wygodnej kajucie na pokładzie łodzi
Plan wycieczki:

WYRUSZAMY

Pierwszego dnia rano, około godziny 8:00 odbierzemy Cię z hotelu w Hanoi (w obrębie Starego Miasta) i wyruszymy w drogę do Zatoki Ha Long. Po około 4 godzinach dotrzemy do portu, gdzie wejdziecie na pokład jednej z naszych sprawdzonych łodzi.

Zatoka Ha Long

REJS POMIĘDZY WYSEPKAMI

Po zaokrętowaniu na łodzi, zjesz lunch z owoców morza w okrętowej restauracji. W czasie, gdy będziesz rozkoszować się świeżymi frutti di mare, statek wyruszy w rejs po Zatoce. Przez okna restauracji będziesz mógł podziwiać pierwsze widoki na Zatokę. W czasie trzydniowego rejsu będziesz miał okazję popływać kajakiem po zatoce, lub dopłynąć do Wyspy Titowa, aby poleżeć na niewielkiej plaży. Zwiedzisz Zaskakującą Jaskinię, będziesz rozkoszować się potrawami ze świeżych owoców morza. Odwiedzisz pływającą wioskę rybacką, zobaczysz, jak wygląda życie jej mieszkańców. Na górnym pokładzie, przy drinku będziesz mógł wypocząć na leżakach i podziwiać zachód słońca nad Zatoką. Dodatkową atrakcją będzie łowienie kalmarów oraz pokaz przygotowywania tradycyjnych wietnamskich potraw.

Zatoka Ha Long

NOCLEG NA ŁODZI

W czasie całego rejsu czekają Cię dwa noclegi na łodzi, która na ten czas zacumuje w malowniczej zatoce. Po zakończeniu programu na trzeci dzień, około południa odbierze Cię nasz kierowca, z którym następnie pojedziesz do hotelu w Hanoi lub innego ustalonego punktu. 

CENA WYCIECZKI ZAWIERA

 • wycieczka z noclegiem na łodzi o wybranym standardzie (3*, 4*, 5*)
 • wszystkie posiłki wskazane w programie
 • bilety wstępu do wymienionych atrakcji
 • transfery z/do Hanoi
 • opiekę anglojęzycznych przewodników lub polskiego pilota

CENA WYCIECZKI NIE ZAWIERA

 • ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
 • napiwków, wydatków osobistych, napojów podczas wycieczki
 • innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie
Wyjazdy z Wczasywazji.pl są zawsze wyjątkowe!

Plany wycieczek, które widzisz na tej stronie możesz z naszą pomocą modyfikować, dopasowując je do Twoich oczekiwań, grupy, z którą podróżujesz lub budżetu. Traktuj je jako gotowy przepis na udaną podróż lub inspirację do planowania dłuższego zwiedzania! Nie zapomnij, że z nami czekają Cię niezapomniane wrażenia!

klimat-wczasywazji

KLIMAT

Klimat Azji tworzą ludzie, atmosfera i inny od europejskiego styl życia. Mieszkamy tu od lat i chętnie podzielimy się swoimi wrażeniami!

kultura-wczasywazji

KULTURA

Od ruin starożytnych imperiów, przez złote świątynie i pomniki oraz pędzące metropolie - każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego w Azji!

kuchnia-wczasywazji

KUCHNIA

Pokażemy Ci nasze ulubione uliczne stragany i jadłodajnie, a Ty zanurzysz się w tysiącu smaków i odkryjesz kulinarne bogactwo regionu!

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Sprawdź nasze wycieczki po Wietnamie...
...oraz 9 innych krajach Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl są częścią Grupy MakeYourAsia zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.

Jesteśmy członkiem