Przygoda w Zatoce Ha Long – trzydniowa wycieczka

Hanoi Hanoi
Czas trwania: 3 Dni
Kierunki: Wietnam
Zaczynamy: Hanoi
Środki transportu: Łodzią Busem
Kończymy: Hanoi
Języki: Polski

Zatoka Ha Long, nazywana Zatoką lądujących Smoków, to cud natury wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To także obowiązkowy element zwiedzania Wietnamu, np. w ramach trzydniowej wycieczki z Wczasywazji.pl.

Dokąd jedziemy?

Zatoka Ha Long położona jest około 4 godzin drogi od stolicy kraju – Hanoi. Z racji odległości, nie polecamy zwiedzania, które zawarte jest w jednym dniu, gdyż prawie 9 godzin spędzą Państwo w samochodzie, a jedynie około 3-4 godzin w zatoce. Zachęcamy by na ten piękny region kraju poświęcić więcej czasu. W swojej ofercie zwiedzania zatoki mamy zarówno programy 2-dniowe jak i 3-dniowe.

Zatokę zwiedza się najlepiej podczas sprawdzonego programu. Nasz program 3 dniowy pozwala na spokojne rozkoszowanie się pięknem zatoki, bez zbędnego pośpiechu. Jest to nasz ulubiony sposób na zwiedzanie tego regionu i jeżeli macie wystarczająco czasu, by spędzić z nami 3 dni, gorąco polecamy.

W swojej ofercie mamy łodzie 3-gwiazdkowe, 4-gwiazdkowe i 5-gwiazdkowe. Różnica polega na standardzie wyposażenia oraz pewnych elementach programu. Gwarantujemy, że wszystkie łodzie są przez nas sprawdzone i bezpieczne, a program bogaty i ciekawy.

Program wycieczki może różnić się w detalach, np. standardzie łodzi. Mamy kilka sprawdzonych, oferujemy je wedle dostępnych miejsc.


Mapa Wietnamu - Zatoka Ha Long


  • Rejs łodzią po niesamowitej Zatoce Ha Long, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
  • Podziwianie wapiennych wysp zatoki.
  • Możliwość degustacji lokalnej kuchni i świeżych owoców morza.
  • Możliwość eksploracji niesamowitej zatoki przy użyciu kajaków.
  • Możliwość kąpieli w zatoce i odpoczynku na jednej z bezludnych plaż.
  • 2 noclegi na pokładzie jednej z naszych polecanych łodzi.
  • Czas startu: Zaczynamy o 8 rano. Na miejsce docieramy około godziny 12.
  • Czas trwania: Wycieczka potrwa 3 dni.
  • Odbiór: Odbieramy Was z hotelu w Hanoi, jeżeli jest on zlokalizowany w obrębie Starego Miasta.
  • Powrót: Około godziny 17 trzeciego dnia (zejście z pokładu około 12). Odwieziemy Was do hotelu w Hanoi.

PROGRAM WYCIECZKI:WYRUSZAMY!

PROGRAM WYCIECZKI:


WYRUSZAMY!

Pierwszego dnia rano, około godziny 8:00 odbierzemy Was z hotelu w Hanoi (w obrębie Starego Miasta) i wyruszymy w drogę do zatoki. Po około 4 godzinach dotrzemy do portu, gdzie wejdziecie na pokład jednej z naszych sprawdzonych łodzi.

 REJS POMIĘDZY WYSEPKAMI

REJS POMIĘDZY WYSEPKAMI

Po zaokrętowaniu na łodzi, zjecie lunch z owoców morza w okrętowej restauracji. W czasie, gdy będziecie rozkoszować się świeżymi frutti di mare, statek wyruszy w rejs po Zatoce. Przez okna restauracji będziecie mogli podziwiać pierwsze widoki na Zatokę. W czasie trzydniowego rejsu będziecie mieli okazję popływać kajakiem po zatoce, lub dopłynąć do Wyspy Titowa, aby poleżeć na niewielkiej plaży. Zwiedzicie Zaskakującą Jaskinię, będziecie rozkoszować się potrawami ze świeżych owoców morza. Odwiedzicie pływającą wioskę rybacką, zobaczycie, jak wygląda życie jej mieszkańców. Na górnym pokładzie, przy drinku będziecie mogli wypocząć na leżakach i podziwiać zachód słońca nad Zatoką. Dodatkową atrakcją będzie łowienie kalmarów oraz pokaz przygotowywania tradycyjnych wietnamskich potraw.

NOCLEG NA ŁODZI

NOCLEG NA ŁODZI

W czasie całego rejsu czekaja Was dwa noclegi na łodzi, która na ten czas zacumuje w malowniczej zatoce. Po zakończeniu programu na trzeci dzień, około południa odbierze Was nasz kierowca, który dalej odwiezie Was do hotelu w Hanoi.

Zobaczcie jak możecie spędzić czas z nami:

Zatoka Ha Long
Płynący mężczyzna
Jaskinia Ha Long
Pływające dziewczynki

Chcesz wiedzieć więcej?


Spodobał Ci się program, ale masz ochotę coś zmienić? Wyślij nam wiadomość, a my podsuniemy propozycje skrojone specjalnie pod Ciebie:

 

Zarezerwuj

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

+48 509 750 570 kontakt@wczasywazji.pl
Ważne informacje
- transfer z/do hotelu w obrębie Starego Miasta Hanoi
- 2 noclegi na pokładzie łodzi na Zatoce
- zwiedzanie według programu wybranej łodzi
- opiekę lokalnego, anglojęzycznego przewodnika lub, opcjonalnie, polskiego pilota
- posiłki (3x lunch, 2x kolacja, 2x śniadanie)
- wizy wietnamskiej
- napojów
- wydatków osobistych
- napiwków

wczasywazji.pl to biuro ciekawszych podróży. Niezależnie czy przyjeżdżacie w małej, czy dużej grupie, z dziećmi lub bez – z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje. Jeśli marzą się Wam bajeczne wakacje, pełne wrażeń wczasy zagraniczne czy wycieczka życia – pomożemy zrealizować Twoje marzenia. Zapraszamy do odwiedzenia Azji Południowo-Wschodniej z nami.

Wczasywazji.pl

  kontakt Azja: Dien Bien Phu 548/44, Phuong 21, Binh Thanh, Ho Chi Minh City, Vietnam
  +84 764 624 085
  kontakt@wczasywazji.pl

 

kontakt Polska: Kalinowa 50, 05-830 Nadarzyn 
  +48 509 750 570 
  kontakt@wczasywazji.pl