• Home
  • Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego z wizytą w Kambodży

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego z wizytą w Kambodży


W styczniu 2020 roku, jako Makeyourasia.com, mieliśmy przyjemność zorganizować wyjazd studyjny do Kambodży dla delegacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Wspólnie odwiedziliśmy miasta: Siem Reap, Battambang oraz stolicę Kambodży – Phnom Penh.

W ramach zaplanowanego programu odbyły się spotkania z przewodniczącymi Prowincji Siem Reap oraz Battambang, Izbami Handlowymi obu prowincji, Angkor University w Siem Reap oraz Battambang University of Agricolture.

Dodatkowo zorganizowaliśmy spotkanie z Sekretarzem Stanu Ministerstwa Handlu Kambodży..

To dla nas ogromna przyjemność wraz z delegacją wspierać Poznań i Wielkopolskę (regiony tak prywatnie nam bliskie) w ich działaniach na rzecz nawiązywania kontaktów w Azji Południowo-Wschodniej.

Spotkania uważamy za więcej niż udane: zaplanowane porozumienia zostały podpisane, a kontakty miedzy delegacją Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego a lokalnymi władzami prowincji, Izbami Handlowymi oraz Ministerstwem Handlu Kambodży – nawiązane.

Brawa dla całej delegacji za godne reprezentowanie nie tylko Wielkopolski, ale i całego kraju.

Cieszymy się także z naszego osobistego sukcesu jako organizatorów tej wizyty – szczególnie z podpisanego MoU o współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Importerów Eksporterów i Kooperacji.

Na tych sukcesach jednak nie poprzestajemy – czas na dalsze kroki.

Śledźcie nasze newsy na wczaswyazji.pl!


Sprawdź nasze wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl jest cześcią grupy makeyourasia.com zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróżę po Azji Południowo Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na makeyourasia.com.

Jesteśmy członkiem